Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте,искам да ви попитам да ме насочите за подходящ хостинг план за посещения над 20 000 хиляди на ден?

както за бг така и за други страни. мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много хостинг компании които са с неограничен трафик.Трябваше да кажеш колко искаш дисково пространство да има.Аз съм доволен от https://www.icn.bg/bg/hosting-compare-linux.htmlимат добър съппорт и всичко останало е на ниво.Под добър съппорт искам да кажа 24 часа в денонощието, отговарят ти макс след 5 минути.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дисковото пространство не е от голямо значение интересуваме да подържа на наплив от хора особено вечер . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ти препоръчвам Namecheap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посещенията не са проблем, проблем е натоварването на сървърните ресурси или по-просто казано доколко е прост или сложен сайта ти. Дори да изпратиш запитване към хостинг компаниите за оферта, без да се занимаваш с време да им гледаш плановете, то отговорите им няма гаранция, че ще са точни. Реално такива посещения може да поемат и споделените хостинг планове, но сайтът трябва да е лек и с проста структура. В противен случай си мирише на cloud хостинг отвсякъде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, fifitata написа:

Оптитай с това : страхотни са

Като си вземеш хостинг план, дори и най-евтиният и този домейн до живот отделно ли се плаща или е включено в цената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

домейна е включен в цената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш с този. Като имам проблеми винаги ми отговарят до 5-10 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво смяташ да хостваш? С какви технологии е правен проекта? Какви са изискванията?

Реално ако е нещо тежко (пък и да не е), според мене най-добрия вариант е или VPS или някой Cloud. Има VPS-и за по 5$ (http://digitalocean.com), там имаш заделен процесор, диск, и можеш да си оправяш сам мрежата. Другото предимство е, че имаш API и можеш да си напишеш логика в приложението, при много заявки само да се scale-не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от dipsuchos
      2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

• от webmonster
      Webmonster е компания която се занимава с изработка и поддръжка на уеб сайтове. Освен тези услуги ние предлагаме: сео оптимизация, копирайтинг, интернет маркетинг, видео обработка и много други. Посетете нашия сайт или ни позвънете ако имате нужда от допълнителна информация.
    • от Gangosa
      Добър ден . Намерих много хубава оферта за 3 години от едно място за ssl, от друго намерих пак 3 години за домейн и имам на 2 места безплатен хостинг .Какъв вариант ще ми предложите . Може ли към безплатен хостинг да ги сложа . 1-я е https://www.freehosting.io а другия е https://www.hostinger.co.uk
    • от tipin
      Здравейте, надявам се да ми препоръчате програма за обработка на логовете на статистика на хостинг.
      Да може да сортира заявките по определени признаци - например по ip-та и т.н. Става въпрос за десетки хиляди редове.
      При една и съща посещаемост на сайт имам 1/3 увеличение на процесорното време и искам да видя какво става.
      Днес разбрах, че има такива програми, нещо подобно на apache logs viewer.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.