Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте,искам да ви попитам да ме насочите за подходящ хостинг план за посещения над 20 000 хиляди на ден?

както за бг така и за други страни. мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много хостинг компании които са с неограничен трафик.Трябваше да кажеш колко искаш дисково пространство да има.Аз съм доволен от https://www.icn.bg/bg/hosting-compare-linux.htmlимат добър съппорт и всичко останало е на ниво.Под добър съппорт искам да кажа 24 часа в денонощието, отговарят ти макс след 5 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дисковото пространство не е от голямо значение интересуваме да подържа на наплив от хора особено вечер . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ти препоръчвам Namecheap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посещенията не са проблем, проблем е натоварването на сървърните ресурси или по-просто казано доколко е прост или сложен сайта ти. Дори да изпратиш запитване към хостинг компаниите за оферта, без да се занимаваш с време да им гледаш плановете, то отговорите им няма гаранция, че ще са точни. Реално такива посещения може да поемат и споделените хостинг планове, но сайтът трябва да е лек и с проста структура. В противен случай си мирише на cloud хостинг отвсякъде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, fifitata написа:

Оптитай с това : страхотни са

Като си вземеш хостинг план, дори и най-евтиният и този домейн до живот отделно ли се плаща или е включено в цената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш с този. Като имам проблеми винаги ми отговарят до 5-10 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво смяташ да хостваш? С какви технологии е правен проекта? Какви са изискванията?

Реално ако е нещо тежко (пък и да не е), според мене най-добрия вариант е или VPS или някой Cloud. Има VPS-и за по 5$ (http://digitalocean.com), там имаш заделен процесор, диск, и можеш да си оправяш сам мрежата. Другото предимство е, че имаш API и можеш да си напишеш логика в приложението, при много заявки само да се scale-не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от INTENSE TEAM
      Здравейте на всички може и да има такава тема но аз не видях.
      Имам сървър на играта GTA San Andreas Multiplayer и го поддържам от компютърът ми но не съм съгласен да работи 24/7 та въпроса ми е има ли някакъв сайт фирма която се занимава с хотинг срещу заплащане и как става ако има да ми хостват те сървъра
      Благодаря предварително. 
    • от Атанас Димов
      Здравейте понеже съм невеж във тази тема искам да започна нещо мое което ми е като хоби. Нещо като блог-сайт ще се споделят публикации анкети видеа и тн. Но не мога да разбера дали да взема споделен хостинг или wordpress много ми е чудно ... спрял съм се на един сайт от който да си хостна зададох въпроса си към тях като обясних какви намерения имам но за жалост нямам отговор мина достатъчно време затова питам тук
    • от Митко Симеонов
      Аз съм нов извинете ако това което ще напиша е за грешен раздел. Направих си сървар във една нова програма казва се five m това е модификация на gta v online ,направих си сървар ама незнам как до го публикувам и как да направи я ip и port за моят сървар.(порта трябва да 30120)

Благодаря предварително.
    • от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от dipsuchos
      2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

• Дарение

• Добави ново...