Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! В момента снимам с Fraps и OBS, но дропват фреймове, знаете ли програми за снимане, които не дропват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично използвам Fraps и нямам дропове. Иначе опитай вградената програма за заснемане на Camtasia Studio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! В момента снимам с Fraps и OBS, но дропват фреймове, знаете ли програми за снимане, които не дропват?

Здравей колега ;) Преди използвах една програма казва се Dxtory изключително лека дори казват,че е по лека от Fraps и Bandicam.Когато започнеш да снимаш в някой игра ( да правиш геймплей ) буквално не се усеща забавяне и fps-то си стои на колкото може да стигне самата конфигурация.Но има един проблем :( И той е,че прави клиповете много големи.Преди като я използвах снимах 40 секунди докато правих PvP на World of Warcraft Cataclysm ;) клипа беше HD но когато видях размера на клипа се стреснах беше над 3GB :no-no: Би трябвало да има настройка самата програма да ги прави в по малко MB клиповете но аз лично не съм ровичкал из настройките да търся такава опция но ако ти се занимава ти можеш да видиш какви опции има програмата ;) Конкретно ако имаш други въпроси свързани с програмата питай и ако знам ще ти кажа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mirillis action

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mirillis Action! Аз лично съм с слаб процесор и също имах проблеми с Fraps, но с Action нямам проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая Dxtory вчера си я изтрих..нещо не съм доволен, защото аз когато снимам геймплей, снимам и качвам, не да обработвам  :)

Сега си тегля Action и ще видим дали ще снимам с нея или ще продължа в OBS...Надявам се да не дропва  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да пообработиш малко видеото ? Например инто, после "забавни" кадри и после геймплея ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да пообработиш малко видеото ? Например инто, после "забавни" кадри и после геймплея ?

С една дума не ми се занимава  :D пък и мисля, че пада качеството на видеото, аз с OBS снимам на 1280х720 и нямам проблеми, ако дигна разбира се почват малко по малко проблемите...Всъщност това с инторото е добра идеа, но ако снимам 30мин ще обработвам 1 час и 30 минути...

Ето как снимам на OBS 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички програми работят еднакво. Просто си започнал да правиш клиповете си по най-лошия възможен начин. Тоест, товариш компютъра с допълнителна обрабока за прекодиране на записа в момента, в който се прави запис. Затова се прави суров материал с няколко GB за минутка/две, а после се обработва с VirtualDub.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички програми работят еднакво. Просто си започнал да правиш клиповете си по най-лошия възможен начин. Тоест, товариш компютъра с допълнителна обрабока за прекодиране на записа в момента, в който се прави запис. Затова се прави суров материал с няколко GB за минутка/две, а после се обработва с VirtualDub.

Какъв геймплей за 2 минути.. Нещо не мога да Ви разбера, може ли по-ясно?  :D

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв геймплей за 2 минути.. Нещо не мога да Ви разбера, може ли по-ясно?  :D

Примера е за 2 минутки. Ти като искаш играй и 20 минути, или 1 час, мен това не ме вълнува, но ти ще трябва да имаш 1 TB свободен диск. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адаш, то има(или имаше) още 10 такива теми пуснати тази седмица.Даже не съм гледал дали всички са налични, или някои са сливани с други или скривани. Всеки току влезе сутрин ,обед, вечер,дойде му кефа да снима и си пусне такава тема.  :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адаш, то има(или имаше) още 10 такива теми пуснати тази седмица.Даже не съм гледал дали всички са налични, или някои са сливани с други или скривани. Всеки току влезе сутрин ,обед, вечер,дойде му кефа да снима и си пусне такава тема.  :(

Кой как го засърби и сяда да пише.... без значение има ли други теми, цялата работа се диктува от мързела. И се надява да изскочи белия заек от храстите. Вероятно в очакване някой да снесе заключението, въз основа на писаното до този момент.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.