Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Та наскоро си бях пуснал една антивирусна да сканира вирусите в компютъра.Да намери около 200 файла изтри ги и трябваше да рестартирам компютъра.Направих го.След това обаче всичко си беше ок,само че камерата ми не я намираше,а всъшност нито съм я изключвал,нито нищо.Дали е поради липса на драйвери и как мога да ги възстановя.Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пита се така: Компютъра ми е еди кой си модел и марка, ако е лаптоп, или описание на компонентите, включително марката и модела на камерата, ако е настолна машина. Операционната система която ползувам е еди коя си, антивирусната с която сам  си "счупих" машината, е еди коя си.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На настолен компютър съм.Сглобяван е на части затова марка няма.Камерата не знам как се казва смисъл вградена е в монитора,а монитора е ASUS VK193SE.Операционната система е Windows 7 Ultimate 64 bit,антивирусната е Malwarebytes Anti-Malware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли Ейсъс драйвер за монитора въобще, или си карате на вградените WDDM драйвери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това "не я намира" как го установявате - не може да се стартира (от икона, програма, със заклинание) или в Device Manager има удивигелна?

PS. Това ми напомня:

- Ало! Имам проблем с компютъра. На монитора ми пише, че не разпознава принтера. 
- И Вие какво направихте? 
- Обърнах монитора към принтера, за да го види и разпознае. И пак не го разпознава. Какво да правя? 
- Посочете му го с пръст.
Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това "не я намира" как го установявате - не може да се стартира (от икона, програма, със заклинание) или в Device Manager има удивигелна?

PS. Това ми напомня:

Ами да кажем,че набера някой в скайп или нещо.Не ми показва бутона за пускане на камера и в настройките ми пише,че камера дефакто нямам и така.

Има ли Ейсъс драйвер за монитора въобще, или си карате на вградените WDDM драйвери?

Не съм теглил никакви допълнителни драйвери . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да кажем,че набера някой в скайп или нещо.Не ми показва бутона за пускане на камера и в настройките ми пише,че камера дефакто нямам и така.

Не съм теглил никакви допълнителни драйвери . 

Затова ти казвам - отвори си Device Manager и виж дали всичко е ОК.

Ако се чудиш как

Бутон Старт -> Computer (десен клик) -> Manage -> Device Manager. Прозореца е този

udKh9.jpg

Тези оградените устройства са "непознати" - без драйвъри.

Десен клик в/у устройството и Update Driver Sofware ...

DeviceManager_thumb1.png

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова ти казвам - отвори си Device Manager и виж дали всичко е ОК.

Ако се чудиш как

Бутон Старт -> Computer (десен клик) -> Manage -> Device Manager. Прозореца е този

udKh9.jpg

Тези оградените устройства са "непознати" - без драйвъри.

Десен клик в/у устройството и Update Driver Sofware ...

DeviceManager_thumb1.png

Направих го.Пише ми,че не е намерен драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има инструменти за сходен модел от серията ASUS VK193D  Може и да свършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, и аз гледах няколко от тия сайтове за драйвери. Няколко от тях искаха да си инсталират PUP, други ме препращаха уж на страница за теглене, където искаха и чекване, че съм пълнолтен и съгласен и с условията на сайта и уж след това щял да се появи бутона за сваляне - нъцки. Дано само на линка няма нещо, което да не е точно това което е нужно и търсено.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, и аз гледах няколко от тия сайтове за драйвери. Няколко от тях искаха да си инсталират PUP, други ме препращаха уж на страница за теглене, където искаха и чекване, че съм пълнолтен и съгласен и с условията на сайта и уж след това щял да се появи бутона за сваляне - нъцки. Дано само на линка няма нещо, което да не е точно това което е нужно и търсено.

Изтеглих първия драйвер от Utilities и нищо не стана .Само ми се инсталира някаква програмка Asus Multiframe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих първия драйвер от Utilities и нищо не стана .Само ми се инсталира някаква програмка Asus Multiframe

Презнея не се ли вижда камерата и не става ли достъпна за настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Презнея не се ли вижда камерата и не става ли достъпна за настройки

Тя не може да се отвори ами излиза само в секцията за скритите икони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.