Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Някой от вас ако може да даде мнение дали тази игра си заслужава ? http://www.tombraider.com/gb/base/home?refer=71/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи, аз съм фен на поредицата и да ти кажа последните две които излязоха са разочарование за мен, защото превърнаха Лара Крофт в Рамбо. Тоест ако преди в игрите беше заложено приключенски жанр, се га по скоро е shooter :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е много хубава според мен, заслужава си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играх последната, която излезе за PS3. Хареса ми, заслужава си да се пробва според мен. Прилича в известна степен на Uncharted, но само в известна степен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, на мен лично ми е в топ 5 на най-любимите игри евър. Просто обичам когато играя героя в играта да претърпява някакво личностно развитие, тук това се наблюдава! Завладяващи атмосфера, персонаж и наистина красива графика. Заслужава си напълно! 
Аз лично съм пробвал други Tomb Raider игри, но така и не са успявали да ми грабнат вниманието, обаче тук нещата са съвсем различни. С нетърпение очаквам продължението - Rise of the Tomb Raider. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи, аз съм фен на поредицата и да ти кажа последните две които излязоха са разочарование за мен, защото превърнаха Лара Крофт в Рамбо. Тоест ако преди в игрите беше заложено приключенски жанр, се га по скоро е shooter :D

Напълно съгласен , най-добрата игра в поредицата за мен е Anniversary и след това Underworld. Тази последната боза е срам и позор за Tomb Raider ! Игрите на Eidos бяха къде къде по-добри.Превърнаха я от приключение-пъзел  в екшън-драма... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Някой от вас ако може да даде мнение дали тази игра си заслужава ? http://www.tombraider.com/gb/base/home?refer=71/

Да, заслужава си!

Иначе за мен най-добрият Tomb Raider e The Last Revelation. Няма друг такъв адвенчър като тази част. Атмосферата е предадена брилянтно и направо имаш чувството, че си в Египет и усещаш пясъка между зъбите си. Загадките и пъзелите са страхотни, а намирането на всичките 70 секрета, в играта, си е наистина предизвикателство. 4 пъти съм я превъртал, като последния път ми се губеха 5 секрета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм я играл и мога да кажа, че това е една от най-яките игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питаш дали кака Лара си заслужава!? ВЗИМАЙ БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯШ! Ако има някой който не харесва поредицата Tomb Raider то той не знае защо е жив...! ! ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.