Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Еххххххххх. То яко всичко беше до дизайн... Прецакал си се и то доста яко! Вместо 300 Mbps N стандарт получаваш 54 Mbps G стандарт на скорост. Демек максимум 2,4-2,5 MB/s скорост в най-добрите

В общи линии за вашия случай с толкова 'малко' устройства и сторидж аз бих препоръчал използването на гигабитови портове за локалната мрежа - предвижда се едновременно натоварване на локалната мрежа и

Общо казано колегите горе са отговорили

Публикувани изображения

под "приемам всякакви предложения" имах предвид такива, които да отговарят на условието "двубандов", а тук само Д-Линк-а е такъв. Други предложения ? Нищо ли на Линксис не става ? Странно... :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирах щот ми се спи вече и не съм видял двубандов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвате по елегантен за линксъса ама на тестовете асуса все излиза победител във своя клас.мисля че Асуса превасхожда Ликсъса, А за устройството и аз така не вярвах докато не го видях какво може ама както и да е.

Прекалено много философстваш. Чак гледаш и тестове. Взимай там някакъв евтин рутер и не се занимавай с глупости. Не е като да влагаш 2к лева. Като се счупи ще си вземеш друг, щото акцентирам на евтин.

P.S. Като излиза победител в тестовете, не мисли, че ти като краен потребител ще видиш някаква шокираща разлика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Списание PC World бр.5/2011 стр.27

Редактирано от Alex&In-Love (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! :cool: Проблема е следния имам си вкъщи настолен компютър и утре ще си вземам лаптоп.За да не плащам още една такса,а пък и за удобство искам wireless.Посъветвайте ме какъв рутер да си купя.Скоростта на нета ми е 50Mbit/s.Лаптопа ще се ползва в същата стая където е рутера,най-много в другата,ама доста рядко.Благодаря ви предварително. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! :) Проблема е следния имам си вкъщи настолен компютър и утре ще си вземам лаптоп.За да не плащам още една такса,а пък и за удобство искам wireless.Посъветвайте ме какъв рутер да си купя.Скоростта на нета ми е 50Mbit/s.Лаптопа ще се ползва в същата стая където е рутера,най-много в другата,ама доста рядко.Благодаря ви предварително. :)

Интересно, за какво ли служи първата важна тема в раздела. Защо не й хвърлите едно око?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърлих и пак остава въпроса какъв рутер да си взема ...

TP-LINK, Linksys със поддръжка на стандарт N, разликите са дребни и при така поставен въпроса няма да намерите разлика между тях
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TP-LINK, Linksys със поддръжка на стандарт N, разликите са дребни и при така поставен въпроса няма да намерите разлика между тях

и най-евтиния ще ти свърши работа, освен ако не си пропуснал нещо в изискванията...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам само да попитам за иформация ,един мой приятел се върна от Германия,там е ползвал рутер и модем дали и във България миже да ги ползва ако му разрешат искам да кажа дали модемите са еднакви или се разминават във честотата или нещо друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам само да попитам за иформация ,един мой приятел се върна от Германия,там е ползвал рутер и модем дали и във България миже да ги ползва ако му разрешат искам да кажа дали модемите са еднакви или се разминават във честотата или нещо друго.

какъв модем? ако е АДСЛ няма да стане. Какъв маршрутизатор?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ако може да ми помогнете в избора на нов рутер. От няколко години ползвам Linksys WRT54GL, който искам да сменя с гигабитов и да е стабилен при по голямо натоварване (да не забива и ограничава). Бюджета е 150-200 лв. За момента съм се спрял на D-link DIR-652 и D-link DIR-655. Също се чудех за някой модел на Airlive, но нямам преки наблюдения. Приемам и други предложения. Държа да не е TP-Link! Също и за новите модели на Linksys срещам доста проблеми.

Редактирано от D85 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Над този имам наблюдения: Airlive GW-300NAS. Адски кораво нещо се оказа. Има си две сменяеми антенки, усб портче и на жиците си е гигабитов (иначе на безжиците е 300 мбпс). Кво повече му трябва на човеК?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Дайте мнение за рутери

BELKIN B5DQT060 WIRELESS N BUNDLE и ROUTER TP-LINK TL-WR740N Wireless Lite N

А за какво е първата тема в раздела?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено тп-линка......имам модела 741..със сменяема антена....корава машинка е ..с 400мх. процесор...не грее и не ми е забивал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно как не грее, като тва е ебати печката 740-ката. Гледай да не е някъде на скатано, ако си се спрял на него, ми да е някъде, дето може да диша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се кой от двата рутера да избера за брат ми

http://jarcomputers....ITPLINKTLWR740N

или

http://www.vali.bg/?...details.php&s=3

Взимай Тъпия линк, точно този модел нямам, но моя Тъп линк си работи без проблеми. Като цяло за тази марка положителните мнения са доминиращи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип зиксел са добра марка (във пазара на хардуерни файеруоли), много по напред от боклуците линксис и длинк (които са си за домашна злоупотреба)... не знам как стои въпроса с домашните рутери на зиксел - за тая цена определено няма да има кой знае какво вътре (марката е американска, но те и боклука netgear е такава)... но пък съм виждал тъп линк - определено са забивни, особено 740 и 741 и греещи (отделно че не всички настройки работят - примерно parental control не работи както трябва)... пък и даже за спестили ламаринената екранизация на wi-fi модула

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване