Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора , бих искал да ми преложите най добрия настолен конпютър до 600 лв !!! Мишка, клавиатура и монитор си имам !!! Моля конфигурацците да бъдат готови ( не предлагайте части.) Компютъра ще се ползва за игри от сорта на Need for speed<>CS:GO<>Fifa 13-14 ако тръгне :)<>SA:MP<> БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО<> АКО ВИ ТРЯБВАТ МОДЕЛА И ХАРАКТЕРИСТИКИТЕ НА МОНИТОРА ПИТАЙТЕ В ДОЛУ !!! 

Редактирано от Hahaha2332 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате предложение от бакалията ли :) За там не трябва съвет. Отивате на място, конфигурациите са на щанда, подредени по цена, или по красота. Избирате си, по който признак Ви хареса. Може и по цвят. Ако все пак решите да бъдете човек и да разберете, че винаги е по-добре, ако бъде даден съвет по компоненти за нова сглобка, тогава просто прочетете тази тема: Конфигурация до 600лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек частите ще бъдат сглобени (безплатно) и ще получиш готов компютър точно както в някоя бакалия.

Единствената разлика е че машината ще е по-добра с цялата си гаранция и ще можеш да я отваряш без да ходиш до бакалията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами доста хора питах и сички викат да си избера сам части, мисля вече това да сторя. Давайте части до 600лева макс не ка бъде най-доброто :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След време се добавя още 4 GB RAM + въшна карта за максимални настройки на съответните игри. За момента вграденето на i3 ще подкарва изброените заглавия прилично с изключение на NFS (ако става въпрос за Underground 3 и последните 2 преди него).

MSI H81M-P33

INTEL CORE i3-4170

ADATA 4GB DDR III 1600

WD 1000GB Blue

DEEPCOOL TESSERACT BF

DEEPCOOL 500W Modular

Общо: 606,32 лв.

Редактирано от enigmatic (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много :) но ще почакам и някой друг да ми даде предложение :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора мисля да зема кутия, която си има захранване за да останат пари за 8гб рам ? Или да не си играя с захранването, а също така и с охлаждането 

Също забравих да ви кажа ,че имам някъв вентилатор 120мм+ стар харддиск 40гб и едно захранване от 460вата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK H81M-VG4 /1150
G3250 3.2GHZ/3M/BOX/1150
4GB DDR3 1600 A-DATA
POWER AXR7 260X 2GBD5-DHV4E/OC
HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3
DeepCool mATX SMARTER Black USB3.0
PSU Chieftec GPA-400B8 400W

Обща стойност - 637.95 лв. с ДДС

Кола: http://nikem-bg.net/cart/51110p1r53110p1r45925p1r53299p1r2172p1r2169p1r2187p1rf.html

Ако ти е много слагаш този процесор http://nikem-bg.net/computer-components/G1820-2.7GHZ-2MB-LGA1150-BOX

още рам ще си добавяш после , не жертвай други части заради рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добри конфигурации предлагате, но имат ли възможност за подобряване? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат възможност за ъпгрейд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора мисля да зема кутия, която си има захранване за да останат пари за 8гб рам ? Или да не си играя с захранването, а също така и с охлаждането 

Също забравих да ви кажа ,че имам някъв вентилатор 120мм+ стар харддиск 40гб и едно захранване от 460вата 

ОК а харда с какъв интерфейс е т.е. голям лентов кабел или САТА т.е. малкия а захранването най-добре е да напишете марка и модел а ако искате да спестите някой лев може временно да ползвате старата кутия!

http://shop.sky.bg/index.php?route=checkout/cartползваш старата кутия

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Едно предложение от мен: Получавате приличен процесор с 8гига рам ,дъно с възможност за ъпгрейд , добра кутия и 1ТБ Хард Диск

За сега използвате вграденото видео и после слагате една хубава външна карта като например R9 280X може и да се наложи тогава и смяна на захранване ,но за тези пари толкова.

Име на продукта Бр. Ед. цена Общо ASROCK H81M-VG4 /1150 1 74.27 лв. 74.27 лв. G.SKILL 4GB Aegis 1600M CL11 1.5V F3-1600C11S-4GIS 2 63.00 лв. 126.00 лв. HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3 1 99.00 лв. 99.00 лв. DeepCool mATX SMARTER Black USB3.0 1 44.00 лв. 44.00 лв. PSU Chieftec GPA-400B8 400W 1 65.39 лв. 65.39 лв. I3-4170 3.7GHZ/3MB/LGA1150/BOX 1 228.44 лв. 228.44 лв. Междинна стойност: 637.11 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 8.60 лв.

Обща стойност: 628.51 лв. с ДДС

Редактирано от Vocaloid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добри конфигурации предлагате, но имат ли възможност за подобряване? 

Тук ти отговарят, че ще може да се подобрява, но аз ще ти кажа, че не е точно така. Когато се сглобява конфигурация с нисък бюджет, естествено се предлагат ниско бюджетни компоненти. Т.е. малки, орязани дъна, скромни кутийки и захранвания и т.н. За да има идея за ъпгрейд, трябва и подходяща основа, а това означава излизане от бюджета. Така че моето мнение е, че това, което ти предлагат, доста трудно после ще се подобри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ти отговарят, че ще може да се подобрява, но аз ще ти кажа, че не е точно така. Когато се сглобява конфигурация с нисък бюджет, естествено се предлагат ниско бюджетни компоненти. Т.е. малки, орязани дъна, скромни кутийки и захранвания и т.н. За да има идея за ъпгрейд, трябва и подходяща основа, а това означава излизане от бюджета. Така че моето мнение е, че това, което ти предлагат, доста трудно после ще се подобри.

Според мен момчетата предлагат адекватни предложения за бюджета които на практика могат да се ъпгрейднат. За какво му е по-скъпо дъно? -- Няма raid да връзва, няма две видео карти да слага. Младежа иска игри да играе, по скъпото дъно просто ще пресуши бюджета без причина. Процесора също е адекватен и след 5 години би могъл да вземе i7 втора ръка за 1150 сокет сравнително евтино. Когато купува видео карта, предвид първоначалния бюджет, ще се насочи към тези около 150 лева, от сега го казвам, така ще се случи. След 1-2 години рамта ще стане по евтина заради ddr4, ще сложи още 4gb ddr3 (може и втора ръка). По натам може да плесне едно ссд и конфигурацията е завършена без да чупи касичката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много:) но моля някой който разбира да ми каже коя конфигурация да зема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш сега да играеш игри вземаш това което съм ти предложил за 630 и колко там си лева.

Ако искаш сега да играеш само LOL и някой ден да си купиш видео карта вземаш другите с i3 процесор които са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти от продавалника за 500 лв с Intel G3258,GB r9 270,2х4 gb ram,WD 500 gb.

Как пък успя за една седмица да изгуби гаранциите на новата си машина, освен ако не я е придобил по някакъв странен начин и съответно просто ги няма...Или още по-простото обяснение, машината е на почтена възраст и гаранците са изтекли...

Всички игри вървят чудесно на високи настройки ,гаранциите на частите съм ги изгубил някъде а и смятах да го ползвам дълго ,системата е ползвана 1 седмица предимно за игри

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа едва ли е над 3 години с тия части вече доколко е читава обявата нямам идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много :) но моля някой който разбира да ми каже коя конфигурация да зема.

Аз бих взел моята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със страхотен довод си подкрепи мнението.

Към автора: Каква е резолюцията на мониторът който ще се ползва? CS:GO ще върви спокойно при 1280х720/1280х1024 при малко по-ниски настройки . FIFA по същия начин. SAMP/San Andreas е от 2004, така че няма да има никакъв проблем даже и с модове. И при по-новите NFS-та ще трябва да се намалят настройките, а по-старите не би имало проблем.

След време се добавя някоя видео карта от рода на GTX 950/960; R9 280(X)/R9 380 + 4 гига рам и всяка игра ще върви на максимални настройки без проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора е Samsung syncmaster943nw Резолюцията май беше 1440х900 А тези които ме питаха за хард-а+захранването ей сега ще разглобя машината( не е ползвана от няколко години и незнам дали всичко работи сега ще видя :)

Ще искате ли и снимки на захранването и стария хард ? 

Редактирано от Hahaha2332 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък успя за една седмица да изгуби гаранциите на новата си машина, освен ако не я е придобил по някакъв странен начин и съответно просто ги няма...Или още по-простото обяснение, машината е на почтена възраст и гаранците са изтекли...

Де да го знам как я е "придобил".По отношение на "почетната възраст",ако разбираше от хардуер,щеше да знаеш кога се появиха H81 и G3258...

Монитора е Samsung syncmaster943nw Резолюцията май беше 1440х900 А тези които ме питаха за хард-а+захранването ей сега ще разглобя машината( не е ползвана от няколко години и незнам дали всичко работи сега ще видя :)

Ще искате ли и снимки на захранването и стария хард ? 

За 700 лв можеш да си докараш добра гейм машина с компоненти втора ръка:

CPU- Sandy i5-200-250 лв.;

MB- B65/75,P67,H61/67/77,Q67/75/77-50-60 лв.;

HDD-(виж и покажи твоя дали ще се ползва) SATA 7200 3.5" 250GB-1TB 40-80 лв;

RAM-2x4GB 1333MHz 60-80 лв;

VGA-7870/270,7950/280- 150 лв;

PSU:430-600W 40-60 лв;

CASE-(старата) 20-50 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да го знам как я е "придобил".По отношение на "почетната възраст",ако разбираше от хардуер,щеше да знаеш кога се появиха H81 и G3258...

Точно защото знам кога и че е минало  достатъчно  време гаранцията да изтече, ако машината е купувана в първите месеци от излизането си на пазара. А мошеници ,ако не в прее*алника, къде другаде :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.