Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам Samsung galaxy core prime LTE / беше с андроид 4.4.4 работеше с него много добре ,видях в сайта Sammobile ,че има наличен Android 5.0.2 за някои държави за България нямаше ,но нищо уж трябваше да има подобрения в скороста и за батерията също уви не е така . Изтеглех стоковия ъпдейт за този модел който е за полша качих го с Odin и всичко мина гладко имам си пак Български. Така обаче 5-цата забавя телефона и не е производителен а е с 4 ядра ,но забелязах ,че вече при неизползване те не спират работата си а продължават да работят на мин 800 mhz макар ,че трябва да е по ниска честотата и така лагав е андроида ъпдейта си е за този модел просто за друга държава . Искам да попитам дали е възможно да го понижа до 4.4.4 който е за България ако да с Odin ли трябва да го върна или по друг начин ? моля някой да хелпне благодаря .

Редактирано от vanko929 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с Odin. Намери си стоков ROM 4.4.4 за България, и го флашни по същия начин.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия телефон, наистина по-калпав е от 4.4.4 ама защо си качвал полския ъпдейт, тука си излезе преди 3 седмици ъпдейт до 5.0.2 чрез kies3. При мен също като се качи стана отвратително бавен положението се пооправи като му направих hard-reset. Сега по-добре работи според мен няма смисъл да връщаш кит-кат-а почакай за нови ъпдейти или си го ресетни като мене.

Редактирано от ilianiron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

правех хард ресет но няма подобрение, и слагах киес не ми излезе ъпдейт а и в сайта sammobile също няма 5-ца за този модел за България , затова сложех Полски . Сега или ще изчакам Българския или ще му върна 4.4.4 Когато имам достъп до комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.