Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Момчета търся си хубав процесор, ако може втора ръка на intel, понеже да е по-хубав. Това са ми характеристиките на компютъра. Целта ми е да играя CS с горе-долу 120 fps и разбрах че процесора ще ми помогне повече от видеокартата. Долу са характеристиките ми.

Processor Intel® Celeron® CPU G530 @ 2.40GHz 2.40GHz 
Memory (RAM) 4,00 GB 
Graphics NVIDIA GeForce GT 520 2.5 GB
Gaming graphics 2807 MB Total available graphics memory 
Primary hard disk 65GB Free (98GB Total)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ще е добре първо да си кажеш бюджета.А и видеокартата е най-вaжната от каде си чул че процесора е по важен. Е но и тои не е за изпускане ако видеото е нацепено а процесора гола вода тои ще спъва видеото ти.

Но при теб не се наблюдава с такава слаба видеокарта.

Редактирано от Александър Банов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора ще помогне но то и видео карта ти трябва.

edit: ако е на малка 4:3 резолюция може и само процесор да минеш за 60на фпс

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай точен модел на дъното.Картата ти е зле,и като цяло ще ти трябва доста по-сериозна машинка за начинанието ти.И да,какъв ти е монитора?

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета търся си хубав процесор, ако може втора ръка на intel, понеже да е по-хубав. Това са ми характеристиките на компютъра. Целта ми е да играя CS с горе-долу 120 fps и разбрах че процесора ще ми помогне повече от видеокартата. Долу са характеристиките ми.

Processor Intel® Celeron® CPU G530 @ 2.40GHz 2.40GHz 

Memory (RAM) 4,00 GB 

Graphics NVIDIA GeForce GT 520 2.5 GB

Gaming graphics 2807 MB Total available graphics memory 

Primary hard disk 65GB Free (98GB Total)

Бих ти препоръчал i5-2500 и r9 280x като и двете са втора употреба, а тия 120 кадъра кво ще ги правиш като монитора ти съм на 99.99 процнета сигурен че ти е 60 херца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета пише че е 250 а така че едва ли ще се намери хубав процесор а камо ли и видео.

За 250 лв ще намери процесор-някое санди и5:2400,2500,2500К,2550К;с късмет за 350 лв може да вземе санди и някоя ХД7950,ако захранването е подходящо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тези 2 са горе долу за бюджета ми какво мислите за тях?

http://ardes.bg/video-cards/Gigabyte+GeForce+GT+730+2GB-62104 

http://ardes.bg/cpu-processors/INTEL+Core+i3-4170+3.7GHz-68913 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/51962p1r49905p1rf.html както и една gtx 285 втора употреба (малко старичка карта..)

Относно видеото което си харесал много е слабо,какво ти е захранването че тая карта харчи 200w тока с процесора и други работи станаха 300-350 вата което си е доста

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/51962p1r49905p1rf.html както и една gtx 285 втора употреба (малко старичка карта..)

Относно видеото което си харесал много е слабо,какво ти е захранването че тая карта харчи 200w тока с процесора и други работи станаха 300-350 вата което си е доста

Вики,не пълнете главата на момчето с глупости и не го набутвайте-за него втора ръка някое i5 Sandy (i5 2400,i5 2500,i5 2500K,i5 2550K)-200/250 лв и ако може да отдели още 100-150 лв за HD7850,r7 265,HD7870,r9 270,r9 270Х,HD7950 (при биващо захранване).За къв му са тия 1150 дъна и съответните им умрели целерончета?!

пп Ето на първо гледане в продавалник:

CPU

i5 2300-230 лв

i5 2400-240 лв

VGA

HD 7850 1GB-125 лв

HD 7870- 155 лв

HD 7950-165 лв

Да потърси и каквото спазари на по-ниска цена и ако захранването ще издържи.

Редактирано от dl777 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Бирджан Мехмедов
      Здравейте, бих искал да ми предложите някаква конфигурация за 700-750 може и 800, та както казах в заглавието, ще се използва за обработване на снимки и gameplay и... ако може да record-вам ще е страхотно .
      ако може да ми предложите конфигурация с Nvidia -видео 
      Благодаря предварително!
    • от ScripT Atanasov
      Здравейте,

След два дена започва турнира FSP Challenge, и аз си търся 2ма играчи. Няма да навлизам много навътре с изискванията, затова ще ги поогранича малко.
      - Ранк LE-LEM(да не сте бууствани).
      - Възрастта няма значение, стига долното условие да е изпълнено.
      - (КЛЮЧОВО) Трябва да сте спокойни, без да напрягате останалите играчи и без да водите спорове. Трябват ни играчи, които се забавляват.
      - Готовност за сваляне на специален античийт софтуер, изискан от организаторите на сървъра.

Преди да Ви приемем в отбора ще поиграем заедно, за да видим как се вписвате в наша обстановка.
      http://csgo.esports.bg/tournaments/fsp-challenge#tabs-5 - Тук можете да погледнете какво представлява турнира.
    • от Dobromir122
      Здравейте бих искал да ми дадете някакъв съвет.
      Мисля да си сглобявам компютър който ще е предвиден за CS:GO и League of Legends. За CS-а искам поне 60-80 fps на максимални настройки и 1080p, а LoL с 150-190,200 на максимални настройки и 1080p
      Бюджета ми е около 280-300 лв вие ми кажете части, а аз ще ги потърся и ще ги купя ВТОРА РЪКА !!!
      Благодаря предварително!!!
    • от ProfessionalGamer_1997
      Здравейте искам ви попитам в близките дни ще пуснат ли CS:GO на намаление в Стийм и ако да в кои ден ?
    • от Levane
      Здравейте , борих се доста но не можах да намеря решение на проблема си сменях видео слагах рам нищо не помага.
      Когато играя играта fps-то е 60-70 но пада рязко до 20-30 имам следната конфигурация.
      Amd athlon(tm) 64 X2 dual core 4800 + 
      Ram - 4gb
      Video AMD ATI RADEON HD7950 3gb ram ddr 5, 385bit 
      SSD 35 gb  Само Windows 7 - 32bit Е на него останалото е на hdd 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.