Премини към съдържанието
eclipsekz

Възможно ли е модифициране на Lenovo A7 30 за разговори през GSM?

Препоръчан отговор

Здравейте , имам следния таблет с 3г модул ,понеже незнаех ,че през този таблет фабрично немога да провеждам разговори през сим картата а аз главно за това го взех , може ли някой да каже дали има някакъв начин да го модифицирам и да говоря през него , ако да какъв е и как става , извинявам се ако несъм създал темата и написал по компетентен начин но съм нов в форума, главната ми цел бе да говоря по него понеже имам карта с неограничен интернет на макс скорост и с неограничени минути към всички и исках да го ползвам с нея но ни приема ни предава разговори и съобщения , благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не си знаел, че не може да провежда разговори, значи си го купил наскоро. Предлагам ти да го върнеш и да си вземеш таблет, който поддържа разговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скайп, Вайбер, ooVoo. Всичките ги има за Андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупих го от олх ... За нищожните 129 лв с 2 год гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Хеви Метъл , ти запознат ли си с тези операции руут бекъп флаш инсталиране на новиря ром специално за таблета , ако знаеш как става това можеш ли да ми обясниш знам как да го руутна ще си намеря програма но до там ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажи кога и от къде купи таблета, за да ти кажа, дали можеш да го върнеш или не.

Руутването, флашването и т.н. не са толкова лесни, колкото си мислиш. Ако объркаш нещо, можеш да останеш без таблет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажи кога и от къде купи таблета, за да ти кажа, дали можеш да го върнеш или не.

Руутването, флашването и т.н. не са толкова лесни, колкото си мислиш. Ако объркаш нещо, можеш да останеш без таблет!

Напротив. Руутването е супер просто с towelroot (кликваш и е руутнат) а флашването също е лесно. Трябва само да флашнеш едно recovery и после rom-а заедно с Gapps-а. (google apps)

Би ли бил така добър да не говориш без да обесняваш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Руутването е супер просто с towelroot (кликваш и е руутнат) а флашването също е лесно. Трябва само да флашнеш едно recovery и после rom-а заедно с Gapps-а. (google apps)

Би ли бил така добър да не говориш без да обесняваш ?

Не, не е лесно. Трябва да се чете. Повечето потребители не четат или не знаят английски език. Ако постващия не е запознат по-добре да не го прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутвал съм Айдъл 2 алкател моля пишете по темата таблета е закупен от човек от стара загора , а самият таблет е купен от виваком имам касова бележка Непопълнена гаранционна карта , и всичко останало чисто нов е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом знаеш как става, търси в XDA за решение на проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.