Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Моля за мнения и впечатления за следните 2 модела:

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-dell-inspiron-5758.html

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-hp-envy-15-l3s52ea.html

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Виктор,

Моля да дадеш аргументи за твоите предложения, понеже виждам, че са с по слаби характеристики...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли 2015 даваш лаптопи за 1700лв с 4GB RAM? Вече нормалната работа на един компютър със пуснат скайп / браузър и другите програмки в Background-a ядат по-толоква 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Виктор,

Моля да дадеш аргументи за твоите предложения, понеже виждам, че са с по слаби характеристики...

Предложените от теб са пластмасови боклуци а предложеното от мен е здрав лаптоп лаптоп а не еднодневка, за това са и по-скъпи

Ти сериозно ли 2015 даваш лаптопи за 1700лв с 4GB RAM? Вече нормалната работа на един компютър със пуснат скайп / браузър и другите програмки в Background-a ядат по-толоква 

Дела който съм предложил е 150 лева под бюджета ако сика може и с 16 рам да ги направи, а относно елитбука за 80 лева слага една двуканална 8 гигабайтова рам и е готов
Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.