Премини към съдържанието
noobstylerrr

Предложения за геймърски компютър.

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми предложите възможно най-силния геймърски компютър който мога да си купя. Неограничен бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете бюджет. Какво е това неограничен бюджет? Раздела е хардуер, а не празни приказки и забава.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да ми предложите възможно най-силния геймърски компютър който мога да си купя. Неограничен бюджет.

Кажете какъв вие бюджета монитор периферия да ли имате ? 

И ако тема та е фейк от ся кажете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата си е за празни приказки и забава, но при положение, че е в преносими компютри. Лесно може да се даде пример. Успешен ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако те интересува просто цената, влез в произволен онлайн магазин за компютри. Избираш най-скъпите компоненти, спазвайки все пак съвместимостта, сумираш и ето ти най-компютъра....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за настолен компютър възможно най-силен, няма значение колко струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за настолен компютър възможно най-силен, няма значение колко струва.

Няма такова понятие като неограничен бюджет или без значение колко струва. Защо ли? Много просто: Дори и най-богатият човек на света, има определени средства. Няма безкрай... Каква е ползата, ако се предложи една конфигурация от 20-30 000 лв., която няма реализация на финала...?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали на този компютър дали ще тръгнат и най-новите игри, като GTA 5 и Battlefield Hardline на Ultra high graphics?

Редактирано от noobstylerrr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали на този компютър дали ще тръгнат и най-новите игри, като GTA 5 и Battlefield Hardline на Ultra high graphics?

(без монитор и само от един магазин) 3 бона стигат:

ASROCK Z170 EXTREME4 LGA1151  311.78 лв.

i7-6700K 4.0GHz 8MB LGA1151 BOX  743.00 лв.

G.SKILL DDR4 2x8 2400 RipjawsV F4-2400C15D-16GVR  302.19 лв.

2T SG SATA 6G/7200 64M 3Y WARR  164.77 лв.

ADATA SSD SX930 240G SATA3 XPG  190.62 лв.

SAPPHIRE R9 390X 8G GD5 LITE  882.06 лв.

CM HAF-912 ADVANCED  156.87 лв.

CM 120MM CASE FAN/RED LED/SLV 12.10 лв.

Noctua NH-U14S CPU Cooler 132.88 лв.

PSU FD 750W EDISON M BLACK  219.03 лв.

Междинна стойност: 3 115.31 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 55.02 лв. Обща стойност: 3 060.29 лв. с ДДС

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички игри ще се играят на ултра. Тази конфигурация е за 4К гейминг щом искаш да от делиш такъв бюджет хубаво е да имаш 4К монитор ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснете тема:" Компютърна конфигурация за игри GTA 5 и Battlefield Hardline на Ultra high graphics и сложете примерен бюджет.Колегите ще  предложат варианти. Тази тема се закрива.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.