Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги имам 1 проблем, със рутер D-link 524 проблемът не е точно във рутера  а моят "умен доставчик" не знам какво е барникал преди като изпиша адресът на рутера 192.168.0.1 във Браузера влизах във контролният панел на рутера но сега не мога по принцип не влизам във контролният панел но моят 
"умен брат" даде паролата на някакви момчета там и сега висят 1223131 човека и то само роми пред нас и викат крещят  въпросът ми е как да влезна пак във контролния панел да си сменя паролата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш Command Prompt, пишеш ipconfig, виждаш какво пише срещу Default Gateway и пишеш него в браузъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш ресет на рутера и си го настройваш сам. Кой ти е доставчика? Вероятно имаш и оторизация по МАК адреса. И какъв е този доставчик дето раздава паролите на безжичните мрежи? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре ще направя ресет дано се оправи интернет доставчика ми е един глупав селяк който ми беше казал че процесора ми е урязана версия че Intel Pentium D значело ДЕМО версия а не DUAL между другото как се прави ресет ако направя ресет интернета ми да не се бъгне нещо да остана без нет :Д

Редактирано от destruk7or2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре ще направя ресет дано се оправи интернет доставчика ми е един глупав селяк който ми беше казал че процесора ми е урязана версия че Intel Pentium D значело ДЕМО версия а не DUAL между другото как се прави ресет ако направя ресет интернета ми да не се бъгне нещо да остана без нет :Д

Не знам кой какво ти е казвал. Ето информация какво означава Intel Pentium D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това вече го разбрах за процесора но мисълта ми е  ако ресна рутера да не се бъгне нещо интернета че моя "умен интернет доставчик" много рядко идва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това вече го разбрах за процесора но мисълта ми е  ако ресна рутера да не се бъгне нещо интернета че моя "умен интернет доставчик" много рядко идва

Затова питах на кой доставчик си и съответно дали имаш оторизация по МАК адрес. Вероятно това е МАК адреса на рутера, но така мога само да предполагам.Има ли други устройства на доставчика при теб освен този рутер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато дойде в нас той ми каза че ще направи че от външното устройство да управлявам рутера да ама и се смени Ип адреса преди влизах с този аадрес на рутера 192.168.0.1 но сега не мога защото се сменил 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е обикновена настройка. Та освен рутера има ли друго устройство на доставчика? Кой ти е интернет доставчика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има да 1 устроиство във нас мисля че адаптер се казваше във него има 2 дупки вутре се слагат 2 щипки за интернета едната е от устройството което е от вънка закачено а другата дупка  е която предава интернета на компютъра или на рутера във моят случай е във рутера защото хващам интернет и със телефона  интернет доставчика ми е 1 селяк живее във село дори име си няма на фирмата частна е пуска ти колкото искаш мегабитове смисъл може да теглиш 1 филм със 20 мегабайта :Д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е другото устройство освен рутера? Какво пише на него? Трябва ми марка и модел. Ако е медия конвертор може спокойно да ресетнеш рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.