Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте имам следни проблем с навигацията на 4i4obo
Сборка Primo 2.4, Android 4.4.2, v.9.6.29.353462, Skin v4.1 EUR+ с Map и Theme Changer v.5.1 - 175 Mb
пробвам да я инсталирам на ASUS k012 версия на андроида 4,4,2 резолюция 800х1280 и при приключване на началните стъпки за стартиране на IGO ми дава приложението спря да работи същата сборка я слагам на друг таблет ASUS ME173X с андроид 4,2,2 и няма проблем?а пише че сборката е за андроид 4,4,2

взех сборките от тази тема на pocketbulgaria.com Secured URL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IGo Primo е малко капризен софтуер, особено ако е доработван от някой "братушка" .

Потърси някой друг едишън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам следни проблем с навигацията на 4i4obo

Сборка Primo 2.4, Android 4.4.2, v.9.6.29.353462, Skin v4.1 EUR+ с Map и Theme Changer v.5.1 - 175 Mb

пробвам да я инсталирам на ASUS k012 версия на андроида 4,4,2 резолюция 800х1280 и при приключване на началните стъпки за стартиране на IGO ми дава приложението спря да работи същата сборка я слагам на друг таблет ASUS ME173X с андроид 4,2,2 и няма проблем?а пише че сборката е за андроид 4,4,2

взех сборките от тази тема на pocketbulgaria.com Secured URL

Колегатa RudeBoy, правилно е казал , че капризна към резолюциите, трябва да се настроят правилно. Щом си  я , смъкнал от посочения сайт най добре се обърни към zafer, той може да ти помогне .Аз за това , не занимавам с такива навигации, слагам sigyc-а, бързо, лесно, практично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегатa RudeBoy, правилно е казал , че капризна към резолюциите, трябва да се настроят правилно. Щом си  я , смъкнал от посочения сайт най добре се обърни към zafer, той може да ти помогне .Аз за това , не занимавам с такива навигации, слагам sigyc-а, бързо, лесно, практично.

добре колега аз се мъчих със sygic truck craced на същия андроид 4.4.2 пак същите филми посочи ми линк с сборка която работи правилно упътване за инсталация да работи на външната памет,на windows mobile е песен слагането на sygic има си крак за картите слагаш mlm файла и готово тръгват на андроид изглежда всеки го е пробвал на една машина най вероятно 4,2.х..всеки казва че картите се теглят чрез Sygic PC maps DOWNLOADER.хубаво теглят се но след като се сложат в папка maps и всичко отива по дяволите иска пари за тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре колега аз се мъчих със sygic truck craced на същия андроид 4.4.2 пак същите филми посочи ми линк с сборка която работи правилно упътване за инсталация да работи на външната памет,на windows mobile е песен слагането на sygic има си крак за картите слагаш mlm файла и готово тръгват на андроид изглежда всеки го е пробвал на една машина най вероятно 4,2.х..всеки казва че картите се теглят чрез Sygic PC maps DOWNLOADER.хубаво теглят се но след като се сложат в папка maps и всичко отива по дяволите иска пари за тях

Добре, значи, трябва да изтриеш всичко свързано със Сийгич от паметта на тел., преди да сложиш друга версия.Свали от маркета, някой файл мениджер и изтрий папката  на програмата от паметта на тел., и след това сложи др., версия.Може да пробваш с Root File Manager, File Expert и др,.Успех.

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не триеш старите версии както трябва, затова не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.