Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера реших да сложа Windows Vista на виртуална машина, с цел експерименти и други глупости, но има един проблем - не мога да пусна аерото. Пробвах да сложа добавките на VirtualBox, които са към програмата, под Safe Mode и не, отбелязах, че искам 3D нещото и имаше един въпрос и цъкнах на НЕ, както в уроците, които гледах, настроих видео картата на максимално - 128МБ и пак не мога да го пусна, някакви идеи? Трябва ми точно за Виста, знам, че за някои от Вас тази ОС е отвратителна, но за мен лично не е лоша, поне аз съм нямал никакви проблеми с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че е за Windows 7 но би трябвало да проработи и при Windows Vista. Гледах също един клип в който един прави същото и самата Vista стана на голям екран и си личеше.. Обърни внимание че пише че трябва VirtualBox 4.1 на друго место пишеше че със някоя друга версия има проблем.. Линк

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що пробвах и на 7 и пак същата работа, а съм с последната версия на VirtualBox т.е. изтеглих я от официалния сайт.

Ще пробвам с 4.1.

Редактирано от ShaneRa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като стартираш виртуалната машина, от долу ще ти се появи едно прозорче което ще те подкани да инсталираш "VM tools" (или нещо подобно) Това е нужно, за да можеш да стартираш виртуалната машина на пълен екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като стартираш виртуалната машина, от долу ще ти се появи едно прозорче което ще те подкани да инсталираш "VM tools" (или нещо подобно) Това е нужно, за да можеш да стартираш виртуалната машина на пълен екран.

Говорим за VirtualBox, а не VMWare и защо ми е нужно след като мога и без него да си я пусна на цял екран?

П.П.: И с 4.1 не стана работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.