Премини към съдържанието
Jeraldinho

Споделяне на игри за Playstation , може ли и как?

Препоръчан отговор

Искам да закупя игра за Playstation 4 от PS Store и да я споделя с приятели, които също имат такава конзола. Замислих се по този въпрос, понеже вече много хора продават акаунти с игри (даваш определена сума и получаваш акаунт с определени игри).  Аз тествах тая схема като ми направиха демо акаунт безплатно и като въведох Username and Password започнаха да ми се теглят някакви игри на моя акаунт. Някой може ли да сподели мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало като ти се изтеглят тия игри,да има катинар на тях.Не съм сигурно че този процес вече може да се извършва.Имаше един update от sony  в който го забраниха.Не буквално а спряха опцията да сетваш и унсетваш конзолата като твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирах заглавието на темата! Да не се чуди някой. Тук сме български форум!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф, има вече доста игри за Персонален Компютър които могат да се играят с джойсткик от ексбокс или плейстейшън на лаптоп вързан към телевизор. Kingdom of Amalur я минах цялата с ексбокс джойстик Торид - немски уж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф, има вече доста игри за Персонален Компютър които могат да се играят с джойсткик от ексбокс или плейстейшън на лаптоп вързан към телевизор. Kingdom of Amalur я минах цялата с ексбокс джойстик Торид - немски уж.

Не мога да ви разбера вас (отворените) защо пишете безмислени коментари,човека пише че иска за PS4 не за персонален компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

написах GAMESHARE, понеже това е термина, който Плейстейшън използват. А определено има схема за прехрърляне, понеже днес говорих с момчето, което предлага тази услуга- срещу 30-40% от стойността на играта ти изпращя дигитално копие, което е без катинар и може да се играе от собствен акаунт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,понеже аз съм се опитвал и не е ставало.Първо се увери че този човек няма да те метне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,понеже аз съм се опитвал и не е ставало.Първо се увери че този човек няма да те метне.

еми аз поисках застраховка, с идеята да видя как става и той ми изпрати Акаунт и парола, и като ги въведох на конзолата започнаха да ми се теглят 3-4 игри, 1 от които е платена, по принцип и след като се изтеглиха си влязох през моя си акаунт и играта нямаше катинар и става да си я играя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора предложиха ми дигитални игри за по 30 лв. за PS4  , обаче да питам когато дръпна играта от съответния човек и после почна да си я цъкам с моя профил има ли опасност да ме баннат ? Питам защото чух , че повечето хора които продават така игри,  правят измами и после често им се блокират профилите и конзолите за постоянно.Има ли такава опасност ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.