Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Намислил съм от скоро време да си взема full hd смарт led телевизор. Бюджетът по възможност да е до 1000 лв. +/- 100. Не държа да е 3д, защото знам че за този ценови клас няма добри, а и даже не искам да е 3д, само смарт.

Размерът по възможност да е 40-43 инча, но няма да откажа и по-голям.

Неща, на които държа задължително:
- Да е backlit, а не edge-lit.
- Да има добър медия плеър, който чете бг субтитри.
- Да е свестен и издържлив, до колкото може.
- Да може да се пуска медия от компютъра, лаптопа, телефона безжично(не се сещам как беше функция)
- Ако е с онлайн поръчка, държа да е доверен и свестен сайт.

Неща, които желая да има, но може и без:
- В приоритет са опциите: по-добър медия плеър; Ще е добре да има youtube, facebook, web browers, skype и няколко игрички, но не задължително.
- Да е по-нов модел с по-подобрена ОС.
- Да няма бъгове или проблеми, или поне да има по-малко от другите конкуренти.
- По-възможност да не е от онлайн магазин, за да мога да го разгледам лично, преди да го закупя.
- Не желая да е 3д или ултра hd, колкото и странно да звучи xuJIko.gif

Общо взето на това държа. Ето няколко модела, на които съм хвърлил око, но ще се радвам и на други предложения:
LG 40LF630V
Sony KDL40W605
------------------ Ако си заслужава с нещо повече бих додал и за тези модели:
Samsung EU-40J6300
Philips 40PFH5500
Не съм сигурен дали тези модели са с backlit, затова питам и вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Прочетете тази тема. В нея е посочен много добър модел за вашият случай и се научете да преглеждате първо темите и тогава да разпитвате

https://www.kaldata.com/forums/topic/245047-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%87%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(off)

Виктор Руменов!

Да вземеш да си смениш статуса от ''Леле тия 400 мнения от къде излетяха? :D" на "Леле тия глупости дето ги пиша от къде ми идват в главата? :D"

Нищо лично де и лека вечер на дискутиращите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То UHD щото се предлага у нас от години, че и дори сапунките, които ги въртят специално минаха и те на UHD.... Това е, като да си вземеш ферари и да го караш по паважа с 40km/h!

Предполагам, знаеш какъв мазаляк ще е да се предава SD сигнал на телевизори с такава резолюция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.