Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден!Днес реших да видя един стар лсд монитор (KSA 987A) , защо не работи.Отворих го, видях на захранването му, че има студени спойки..Взех поялника и малко тинол и ги оправих.Пуснах го и тръгна ,но нищо друго освен сив екран не показва.

Някой да знае от къде може да е проблема?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То с такова обяснение... Дайте малко повече информация за източника от който му давате да чете, снимки от дъното, огледайте кондензаторите, имате ли достъп до менюто му?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено сив екран,когато го свържа към лаптоп пак сив екран.После пробвах без него и пак не.Няма лоши кондензатори!Монитора има и тв тунер но няма смисал изобщо да опитвам с тунера.Нямам достъп до менюто! Други предположения? 

Кабелът на менюто се беше извадил и сега имам достъп до менюто ,но пак  покзава сив екран опитах да го сложа на vga после dvi и пак сив екран.Мисля да го отнеса на сервиз да видя какво те ще кажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Единствено сив екран,когато го свържа към лаптоп пак сив екран.После пробвах без него и пак не.Няма лоши кондензатори!Монитора има и тв тунер но няма смисал изобщо да опитвам с тунера.Нямам достъп до менюто! Други предположения? 

Кабелът на менюто се беше извадил и сега имам достъп до менюто ,но пак  покзава сив екран опитах да го сложа на vga после dvi и пак сив екран.Мисля да го отнеса на сервиз да видя какво те ще кажат.

Най- доброто предложение е да посетите сервиз. Или имате забележки по коментара ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом поне се визуализира менюто има някаква надежда... За мен проблема си е в дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.