Премини към съдържанието
konfistador

Търсене на калъф за iPhone 6 plus

Препоръчан отговор

Здравейте ! От известно време се ровя из нета , но немога да намеря точно това което търся . Трябва ми калъф тип тефтер , в който да мога да слагам кредитни карти при телефона си . Гледах , че има подобни но в Амазон а от там вече не купувам след една случка . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това лично на мен ми хареса ако имаш белият вариант (или златният). Но, потърси в гугъл "калъф протмено за Iphone 6 Plus" и си харесай сам. Умишлено пропуснах някой резултати които и за мен не бих си купил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в ebay , aliexpres и други сайтове има много там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълно е с боклуци там. Точно един кожен калъф от ибей ми надраска лайсната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за моя айфон си взех от http://gsm-one.eu/aksesoari/kalyfi/ , супер стилен калъф, заслужаваше си парите. Като ще взимаш нещо, поне да е качествено. Пък и това готино телефонче не си отива с някакъв смотан калъф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той от август досега или вече си е купил или се е отказал да си купува такъв калъф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, peshomiroslavov написа:

Аз за моя айфон си взех от http://gsm-one.eu/aksesoari/kalyfi/ , супер стилен калъф, заслужаваше си парите. Като ще взимаш нещо, поне да е качествено. Пък и това готино телефонче не си отива с някакъв смотан калъф.

Не знам за теб, но ако аз имах този телефон, или щях да си купя UAG (аз бих избрал черен телефон, така, че черен калъф) Или ето това.

HTB15kZKGXXXXXXcXFXXq6xXFXXXn.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен много ме кефят ultra slime кейсовете върху такива, плоски телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.