Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предлагам тема където да постваме вицове или новини с голяма доза хумор в тях. Аз ще съм първи... : 

''Роспотребнадзор'', руският вариант на родния КЗК, предприема действия за изтегляне на западни перилни препарати, омекотители, веро и други почистващи препарати. В становище, агенцията, строго следяща качеството на пазара, твърди, че забранените продукти са токсични и представляват заплаха за здравето на населението.

Но руснаците разглеждат решението на ''Роспотребнадзор'' не като защита на общественото здраве, а просто като поредното действие в търговската война със Запада, провокирана от анекса на Крим.

След решението, много потребители сравниха забраната на перилните препарати със скорошното блокиране от страна на ''Роскомнадзор'' на достъпа до ''Уикипедия''. Но въпреки това руснаците запазват чувството си за хумор.

''Полицията залови мъж в Иваново с два грама Персил'', коментира руска информационна агенция в Twitter.

''В съда обвиняемият се опита неуспешно да докаже, че е белия прах е бил просто кокаин'' А друг пост шеговито показва пакетче с бял прах и коментар: ''Псст, хлапе? Не искаш ли малко... прах за пране?''

Други пък се шегуват със стара реклама на веро. ''Вече няма да губим време в миене на чинии – ще ядем от мръсните!''

Трети обаче възприемат "новините" не с чувство за хумор, а с въпроси. Телевизионния водещ Владимир Соловьов протестира: ''Как може чуждестранните прахове да пречат? Какво сега – връщаме се към белината и домашния сапун ли?'', чуди се той

Прочети още на: http://www.dnes.bg/world/2015/08/26/novi-zabrani-v-rusiia-prane-samo-s-rodni-prahove.274581

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеше и темата да е хубава. Да почне с майтапи за абсолютно тъпите янки. Ама то отдалеч мирише, че е пусната от желанието на хора, свирещи на семейния пакет на аватара ми,  за да се гаврят с Русия.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеше и темата да е хубава. Да почне с майтапи за абсолютно тъпите янки. Ама то отдалеч мирише, че е пусната от желанието на хора, свирещи на семейния пакет на аватара ми,  за да се гаврят с Русия.

От нас зависи, дали ще я направим хубава ;)

Започвам с един американски виц

Отишъл Барак Обама в банката, за да осребри един чек. Касиерът му казал:

- Вашата лична карта, моля.

Обама казал:

- Не нося лична карта в мен, но вие не ме ли познахте?

Касиерът казал:

- Да, но трябва да ми докажете, че сте президента Обама. Ето, например миналата седмица дойде Тайгър Уудс. Той вкара топка за голф в малка чаша. По-миналата седмица дойде Пеле. Той вкара футболна топка в кошчето на другия край на стаята.

Обама се замислил за момент и казал:

- Нямам абсолютно никаква представа какво да правя в такава ситуация...

Касиерът:

- В едри или дребни банкноти ги искате?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.