Премини към съдържанието
dimy

Проблем след конвертиране на профил в Page

Препоръчан отговор

Вчера Фейсбук ми наложи да конвертирам профила си във страница. Нямаше бутон за отказ. Четох няколко часа из нета, но не стигнах до друго решение освен да се съглася. Натиснах няколко пъти Next.

Резултата е следния - вече не мога да вляза в акаунта си, казва ми - Invalid User. Някой имал ли е такъв проблем?

1f3071e9fc8892df.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да се обърнеш към екипа на фейсбук, сигурно ще ти помогнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на стандартно крадене на профил. Не само в тъпия фейсбук. Често се изпращат подобни "покани" да си промените нещо си, защото иначе ще ви блокирали и т.н. Всичко това е начин да Ви вземат данните... Поне на мен на това ми прилича...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си си изтрил профила ? Или си го изтрил, или са ти го откраднали с тъй наречения фишинг. (фалшиви писма от името на сайта, с цел да ти гепат профила)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си си изтрил профила ? Или си го изтрил, или са ти го откраднали с тъй наречения фишинг. (фалшиви писма от името на сайта, с цел да ти гепат профила)

Не съм изтрил профила. Позволи ми да сменя паролата. После пак я смених. Получавам имейл че сменявам паролата. СМенявам я, но нямам достъп да вляза ... баси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.