Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте Форумци!

Правил съм много пъти тази "операция" на най-различни машини, но с новия лаптоп който си купих преди няколко седмици, не успявам! Търсих из google, но не успях да намеря информация. Искам да вляза за да бутна инсталация на Windows от флашка.

Лапотпа е ASUS G771J 

Пробвах с Esc, F2, F8, F10, F12;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESC.

Начинът  за действие, ако целта е да се избере бутване от оптичното устройство е тук.  Да не те притеснява, че описанието е за серията с по-малък дисплей - няма разлика в действията

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буут менюто, обикновено се активира от БИОС-а. Ако няма такава опция - значи няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESC.

Начинът  за действие, ако целта е да се избере бутване от оптичното устройство е тук.  Да не те притеснява, че описанието е за серията с по-малък дисплей - няма разлика в действията

Гледах я и аз тази тема, но не разбрах как да отида в SECURITY.

Не успявам и в биос да вляза... изписва ми логото на "Republic of gamers" за 2 сек, след това на Windows за 2 сек... и е в windows, квито и копчета да натискам не реагира за нищо друго..

Редактирано от bigger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш бутона за изключване,  същото може да се направи и при включване от бутона, натискаш ESC, трябва да си бърз в пръстите, както си установил от собствен опит, машината няма да седи да те чака докато се натуткаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с рестарт и Esc или F2, вместо да включваш от бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В един клип видях, че пише DEL или F2 за БИОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Esc е за ASUS, но трябва още със светването на индикатора за включен да се щрака (цъка, помпи) интензиявно бутона.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги! Случи се по следния начин, натиснах рестарт от windows-а и държах Esc. още докато почваше да се рестартира, докато невлезе в boot menu-то.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.