Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте днес си прейнсталирах лаптопа и от както инсталирах Крума... Някои сайтове които ги посещавах вчера днес не иска да ми ги зареди не иска да ми сваля някои файлове пише THIS FILE IS MILICIOUS а до вчера съм си свалял без проблем..... На някои сайтове пък пише Security Error (червеният фон) и не ми издържат нервите някой да има идея как да го оправя???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес си прейнсталирах лаптопа и от както инсталирах Крума... Някои сайтове които ги посещавах вчера днес не иска да ми ги зареди не иска да ми сваля някои файлове пише THIS FILE IS MILICIOUS а до вчера съм си свалял без проблем..... На някои сайтове пък пише Security Error (червеният фон) и не ми издържат нервите някой да има идея как да го оправя???

Съществуват и други браузъри! Поне да беше пробвал със някои от тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето, на всяко предупреждение отдолу има линк, който ти дава възможност да продължиш на своя отговорност. Иначе, другият начин е, да пипнеш малко по-навътре в настройките на браузера.

В разширените настройки(Advanced), махни тази чавка:

8p8v5N3.png

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето, на всяко предупреждение отдолу има линк, който ти дава възможност да продължиш на своя отговорност. Иначе, другият начин е, да пипнеш малко по-навътре в настройките на браузера.

В разширените настройки(Advanced), махни тази чавка:

8p8v5N3.png

Същата работа си е........ Махнах всички добавки и отново искам ли да вляза в сайт само показва, че зарежда и нищо повече..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай преносимата версия на Google Chrome:

https://www.kaldata.com/forums/topic/237239-google-chrome-и-chromium-преносим/

Само за проба - ползвай Internet Explorer  да заредиш проблемните страници.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като махна  отметките, запази ли промените? Някои промени пък изискват рестартиране на браузера, за да влязат в действие. Я отново опитай  с това, което съм посочил да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.