Премини към съдържанието
Gangosa

Експеримент с направа на сайтове или да покажем какво можем

Препоръчан отговор

Много ми е интересно правенето на сайтове и искам да си направя един тест ако привлека и някой друг и той да се включи разбира се ще стане още по интересно.Искам тук да се тренирам ,като някой трябва да се включи и да ми даде точна насока какъв сайт да направя и после да ми каже как съм се справил.Пиша поради тази причина , че сам ми е трудно и не мога да направя нищо,защото нямам цел и без материали не мога да направя нищо.Как да го кажа най ясно мога да направя за себе си но нямам идеи искам някой ,който има идея да ми каже нарправи го искам така да изглежда на едиси кое искам да обърнем внимание това ще е целта и всякакви логически интереси , защото аз нямам такава изкуствена фантазия ,която да изложа и покажа в даден сайт , но ако ми кажат искам това ,това и това ще ми е много по лесно да действам по план.  Просто искам да ми дадът точна и ясна цел или проект за предпочитане е да ми се предостави текст ,който да се включи в съдържанието на сайта ,снимки и други материали с ,които да направя сайта .Не знам как да го кажа, да се опитам да го испълня и после да си кажете мнението.Ще наблягам колкото трябва мисля 1,2 дни ако се окаже сложно може и повече дни така разбира се ще стане по интересно.Пак го казвам ще се радвам ако се включат повече хора.Правилата са забранява се всякакъв вид реклама и поставянето на зловреден код в сайтовете изобщо всичко неприятно ,спам,вируси ,който не спази правилата се надявам да бъде наказан.И още нещо 1 или неограничен брой хора ,които са силно компетентни в тая област да зададът задачата както следва по трудност от лесен до много труден.Всичко е безплатно и нека да видим професиоалистите .Надявам се хората ще преценят най добре , ако ви харесат пък защо ли да не ви предложат работа ,да работите за тях и изобщо искам това да е една положителна тема в www.kaldata.com ,която да донесе много позитиви на много талантливи хора. Извинявам се за правописните грешки и моето представяне на нещата по моя си начин знам , че една част от форумците трудно щенавържат нещата и ще хванат смисъла ,защото аз не мога да се изразявам много хубаво и разбираемо на моменти момента ми е такъв извинявам се за ,което , но все пак някой ще ме разбере .И последно към админа и модераторите не знам къде трябва да пусна темата и ще се радвам ако я наместите на правилното място благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Уеб дизайн  Глей ся каква подсекция има. Влез, разгледай важните теми, като започнеш от първата и ми кажи защо точно тук в "други" реши че трябва да постнеш темата, ако въобще е нужна отделна тема? Повече от ясно ми е, че ти не се занимаваш с програмиране на код....
Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писал съм защото не знам къде да си напиша темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах. Искаш да ти дадем дизайн и ти да се пробваш да го направиш? На прав път ли съм?

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рискуваш много да се водиш по акъла на некомпетентни разбирачи. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да знаеш къде да я напишеш, трябва да си избистриш условията. Така като ти чета уводният пост, не мисля че знаеш какво точно искаш, или поне не можеш да го формулираш добре. Но смятам че причината за лошата формулировка не е в невъзможност, а в мързелив ум. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах. Искаш да ти дадем дизайн и ти да се пробваш да го направиш? На прав път ли съм?

Дизайн от сорта да кажеш ето разгледай тоя сайт искам моя да е подобен? 

Рискуваш много да се водиш по акъла на некомпетентни разбирачи. ;)

Ами риск печели риск губи

За да знаеш къде да я напишеш, трябва да си избистриш условията. Така като ти чета уводният пост, не мисля че знаеш какво точно искаш, или поне не можеш да го формулираш добре. Но смятам че причината за лошата формулировка не е в невъзможност, а в мързелив ум. 

Ами ако са много условията и аз самия не мога да преценя къде да я сложа .Ами аз си харесвам темата и мисля ,че ще има много хора ,които да се включат.

1. Уеб дизайн  Глей ся каква подсекция има. Влез, разгледай важните теми, като започнеш от първата и ми кажи защо точно тук в "други" реши че трябва да постнеш темата, ако въобще е нужна отделна тема? Повече от ясно ми е, че ти не се занимаваш с програмиране на код....

Сякаш там беше най удачно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MirenaB
      Здравейте,
      Организира се хакатон за създаване на Booking Engine с парични награди в София (награда за 1во място е над 3000 лева). 
      Хакатонът ще се състои на 2-4 ноември
      Ако се интересувате, запишете участието си чрез регистрация на уебсайта https://staykeepers.com/hackathon
      Повече информация може да намерите във фейсбук: https://www.facebook.com/events/328339337761893/
      Поздрави
    • от and!
      Здравейте, тази година ще завършвам и ми предстои кандидатстване. Ориентирал съм се към IT сферата/програмирането и ми е трудно да избера университет. Спрял съм се на Нов Български Университет със специалност Информатика и на ФМИ-Софийски Университет със специалност Компютърни Науки или Софтуерно Инженерство. Лично аз предпочитам НБУ, защото мисля, че е модерен и либерален университет с добра материална база, мога да завърша и втора специалност, има шанс да взема пълна стипендия (поне за първата година) и университетът ми харесва като цяло. Чувал съм и лоши неща от вида, че там може да завършиш и без да учиш (това не ме касае много, тъй като аз съм решен да уча). Цените също не ми харесват, но както казах се стремя към стипендия. А за СУ мисля, че е най-престижният университет в България. Притеснява ме, дали в НБУ ще получа добро образование и подготовка в тази специалност.
      МОЛЯ всеки, който има някакво мнение за НБУ, за СУ и за тази тема като цяло да се включи! Може да ми препоръчате и други университети с тези специалности.
      Благодаря за помощта!
    • от Пламен Р
      Някой да ми каже някой хубав сайт за гледане на тенис онлайн!!!без hdtennis.ru  и streamcomando.
    • от dipsuchos
      Здравейте, симпатични хора,

Направих една уеб-страничка, вместо да създавам документ на MS Word, да речем. Ей тъй, за разнообразие. Е, да, ама малко късно се усетих, че този линк мога да си го гледам само аз. 
      Как да го направя разпространим и видим за всички?

file:///C:/Users/mkker/Desktop/Conv1nce.html
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.