Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един проблем искам да правя бартер за един друг лаптоп. Ето ги моите характеристики на моя:

HP Pavilion 15   15,6 inch

Intel core i3 1.8 ghz Dual core.

8 gb RAM

1 TB HDD 5200 rpm

Graphic card : Intel hd graphics 4000 (intergraded)

Искам да го сменя за:

Acer TravelMate 5760G

Intel core i3 2.2 ghz Dual core

4 GB ram

500 HDD

Nvidia Geforce 630M

Вярно, че моя има по-малко рам памет, но имам г/д към 6 която мога да използвам заради видео картата, пък аз не играя игри които искат повече от 2 ГБ РАМ, а на Acera Видеото е по-добро и е външно... После мога да си купя повече рам. За тоав искам да ви питам да направя ли бартера? Според вас Acera става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че е външно не е плюс, аз го бих сменил само защото е ниския бизнес клас, но ако намериш бартер за probook който е среден бизнес клас ще е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че е външно не е плюс, аз го бих сменил само защото е ниския бизнес клас, но ако намериш бартер за probook който е среден бизнес клас ще е супер.

Не е плюс но е didacted или там квото беше.. в смисъл е по мощна от моята.. и акто гледах по интернет вярно, че неса за игри но ще карам игри които карам сега на 60 фпс, към 100 фпс... само незнам дали е добре да го сменям

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е защото acer-а е бизнес клас, макар и ниския такъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами HP Pavilion 15? С него съм от година да вярно неми е правил проблем.. но това че видеото му е много слабо.. статистиките показват, че nvidia geforce 630m ще е мн по-добра в игрите. Искам да знам, като го взема дали няма да изпуши щото съм си пуснал цс :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма, има по-голяма вероятност твоя да изпуши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да спестиш малко пари, да продадеш твоя и да си вземеш десктоп ? Стига си тормозил лаптопите с игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да спестиш малко пари, да продадеш твоя и да си вземеш десктоп ? Стига си тормозил лаптопите с игри.

Мислил съм относно това... даже и аз предпочитам декстоп, но уча на страни в друг град, след това може да следвам и с лаптоп е по-удобно... Знам че лаптопите неса така хубави както декстопите особено за игри. Но аз не товаря толкова лаптопа, играя един цс го, който дига само 65 градуса... на лаптопа. Та просто искам да знам дали няма да се прецакам като взема Acera.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спиред мен не, описани са причините по-нагоре. Но това име (travelmate) кърти. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оки, благодаря много, ще видя дали мога да го взема защото човекът е от софия пък аз велико търново и става сложно... Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.