Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте както виждате заглавието ви казва какъв е проблемът ми... Но все пак да обясня! 
До вчера всичко по слушалките си работеше перфектно но днес след преинсталация на компютъра ми слушалките изгубиха басът си.... А всичко е инсталирано както трябва... Когато са изключени долу на иконката със говорителчето като цъкна ми показва, че и Speakers i Communication Headphones са пуснати...... Обаче като ги включа все едно слушалките не са вкарани докрай и се получава безбасово.... Не съм някакъв разбирач за това ако някой може да помогне бих се зарадвал! :) Понеже проблемът не е в слушалките а просто някаква настройка явно трябва но не знам коя и как... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А всичко е инсталирано както трябва...

Няма как да се види дали е така или нещо е пропуснато. Или си кажи конфигурацията, или дай някаква снимка от Device manager-а, за да се прецени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Отивате ниско долу в систем трея ( до часовника) и отваряте софтуера на звуковата карта. От там ще оправите настройките. И колегата правилно ви е казал,защото не посочвате нищо като информация. По същият начин можете да процедирате, като отворите "Настройки" на плеара с който слушате музика. В зависимост от ползваният плеар има настройки и многоканален коректор за регулиране на целият банд на звуковата честота. Ето ви пример:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко във Device Manager-a е добре видях го там... Слушалките ги опитах и на телефона и там си имат бас и всичко.... Просто нещо не е направено като настройка както трябва.... http://prikachi.com/images.php?images/846/8325846f.jpg На снимката слушалките не са пуснати в Жака....

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Всичко във Device Manager-a е добре видях го там... Слушалките ги опитах и на телефона и там си имат бас и всичко.... Просто нещо не е направено като настройка както трябва.... http://prikachi.com/images.php?images/846/8325846f.jpg На снимката слушалките не са пуснати в Жака....

Отново ми прочети поста и изпълни това, което съм написал. Не ми трябват обяснения. Явно при подмяната на операционната система и добавяне отново на аудиодрайвера, последният е избрал по подразбиране на настройката. Затова трябва Вашата намеса, за да го коригирате , както на Вас Ви харесва! Точка по коментара!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.