Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мочета! Искам предложения за кутии със захранващи блокове. Единствената марка на която мога да се доверя е cooler master.Захранванто нека да е поне 500вата (ако е възможно). Процесора е I5-4460 , 4гб рам, и идеята тук е да останат възможно най-много пари за видео карта. Не знам по колко вървят, но ще се радвам да не излезе много скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за процесора ли ще споделите? Според мен е по-добре да си купите кутия и захранване отделно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо се доверяваш на лепенколепач които би ти продал всякакъв боклук стига да е на печалба?
Лепенката им не ти гарантира нищо а в комплектите просто няма читави захранвания.

пс. Чифтетата имат що-годе надеждни комплекти но и цената им е друга ако търсиш 500W.

Най-добре се придържай към отделни части.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е защо бе колеги? Тези хора тук използват амд процесор и карта, която възнамерявам да сложа http://pcworld.bg/22264_da_sglobim_gejmarsko_amd_bazirano_windows_81_pc_za_pod_1600_lv&ref=more

и кутията Cooler Master CM K280 W/ELITE 500 W.

Ще ме прощават модераторите, но незнам как се слагат линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.