Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си взема едно SSD за операционната система, по нататък ще си взема и друго по-скъпо 240GB или повече. Принципно 64GB ще ми стигне, но ако има и добро 128GB-ово може и него да взема. Искам да е качествено. Бюджета е 90-100 лв. Знам, че на Intel и Samsung са най-добрите, но искам мнение за качествено+бюджетно SSD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=11347&search=ocz

едит: реално ако го ползваш като мене

J2W5L.jpg

и 64GB ще стигне но цените им спрямо 120,128 са безсмислени.

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер е. Да, ползвам като теб, дори по-малко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=11347&search=ocz

едит: реално ако го ползваш като мене

J2W5L.jpg

и 64GB ще стигне но цените им спрямо 120,128 са безсмислени.

Здравейте, искам да си взема едно SSD за операционната система, по нататък ще си взема и друго по-скъпо 240GB или повече. Принципно 64GB ще ми стигне, но ако има и добро 128GB-ово може и него да взема. Искам да е качествено. Бюджета е 90-100 лв. Знам, че на Intel и Samsung са най-добрите, но искам мнение за качествено+бюджетно SSD.

Според мен е лишено от логика закупуването на 64гб ссд към днешна дата.Разликата в цената спрямо моделите 128 е твърде малка,като се вземе под внимание и най-важния фактор (разликата в скоростите на запис и четене) не би било удачно да инвестираш в подобна покупка.Има достатъчно прилични дискове и можеш да видиш как се представят на тестове.

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е лишено от логика закупуването на 64гб ссд към днешна дата.Разликата в цената спрямо моделите 128 е твърде малка,като се вземе под внимание и най-важния фактор (разликата в скоростите на запис и четене) не би било удачно да инвестираш в подобна покупка.Има достатъчно прилични дискове и можеш да видиш как се представят на тестове.

Поздрави !

Нещо не Ви разбрах? Да не казвате, че хубавите хард дискове обезсмислят SSD? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нещо не Ви разбрах? Да не казвате, че хубавите хард дискове обезсмислят SSD? 

Да помогна на колегата:  "Според мен е лишено от логика закупуването на 64гб ссд към днешна дата"

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това го подкрепям... Същото и с хард дисковете 500GB и 1TB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.