Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,видеокартата ми е IntelQ35 Express Chipset Family 64 МБ.Няма Пиксел Шатър 3.0 ,но аз използвам Swift Shader.Въпроса ми е как мога да подкарам игри като ПЕС 2015,ФИФА с тази малка памет 64 МБ ?

Ето  характеристика на машината ми :

РАМ - 2ГБ

Процесор - Intel Core 2 Duo 3Ghz

32 bit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си закупиш нова видео карта общо взето :wink12: .И аз съм ползвал SwiftShader ,но това повече помага за функций,които не потдържа твоята видеокарта.Ако ставаше така никой нямаше да си закупи ново поколение карта ,при положение ,че може да ползва разни програми за това .За жалост .. :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Функций" не го познавам, ама цялата машина е доста стара и ами едва ли има смисъл от ъпгрейд...По-добрият вариант е, да се мисли за пълна нова конфигурация.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен може все пак да се вземе външна видеокарта, която евентуално след това да се ползва в нова конфигурация. Само че най-вероятно всичко над да кажем 200 лева ще бъде малко или много спъвано от процесора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той ако си вземе нов процесор реално си взима и карта от около 140-150 лв. (има вгр. графика) та избива парите за ново дъно и рам.

Изискванията така или иначе са ниски. Честно казано едва ли ще е проблем и да вземе само видеокарта и да кара със стария процесор.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той ако си вземе нов процесор реално си взима и карта от около 140-150 лв. (има вгр. графика) та избива парите за ново дъно и рам.

Изискванията така или иначе са ниски. Честно казано едва ли ще е проблем и да вземе само видеокарта и да кара със стария процесор.

Нов процесор значи и ново дъно и нова памет и пак стават повечко пари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.