Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте тука от няколко дена насам телефона взе да ми прави проблем.Един ден зареждам го на 100 процента, пуснах си да играя една игра играх около 2-3 мин след което екрана започна да трепти и телефона заби, извадих батерията и след като я поставих забелязах че е на 26 процента.Друг път ми се случи когато си ползвах други приложения като камерата,браузъра,и някое друго приложение.Имам чувството ще при натоварване екрана започва да трепти и телефона забива.Не мога да си обясня откъде идва този проблем, като огледах батерията ми се стори леко подута.Какви са вашите предположения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно трябва да взимате нова щом е надута това се получава от много зареждане  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай нова батерия ако наистина е подута. А тази веднага я хвърляй някъде. Опитай hard reset от recovery-то, потърси в гугъл как да го направиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм ми аз така си мисля но като не съм сигурен а по принцип има ли някакво приложение където да тества телефона за изправност ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона ти е по-старичък (модел 2012) значи и батетията е станала слаба с времето. Вземи си нова батерия, или ако имаш приятел с s3/s3 neo тествай 1 час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом батерията е почнала да се раздува - хвърляй я веднага. В противен случай може да ти спука дисплея.

Това е често срещан дефект при S3 и S4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом батерията е почнала да се раздува - хвърляй я веднага. В противен случай може да ти спука дисплея.

Това е често срещан дефект при S3 и S4.

Ще е добре ако само му спука дисплея. Виждал ли си как гърмят батерий ? При всяко зареждане, дефектна батерия е потенциална бомба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми проблема се оказа от батерията.Имаше доста голяма разлика между старата и новата батерия във външния вид.И тази стара батерия е била произведена пред 10-и април 2014 и издържа точно година и 3 месеца - пълен ужас.

Редактирано от vanio_93 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом батерия се подуе, не е на добре. Също и ако е мокрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези модели смартфони имат 1 гаден проблем рам памета понякога я препълвате и телефона започва да загрява и батерията бързо пада и стига до забиване на процесора и до там най добре го закарай на майстор да ти го изчисти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.