Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,трябва ми нов компютър на който да браузвам и да гледам хд филми.Замалко да закупя един втора ръка но се отказах 1ядро,а и стар и не ми се рискуваше.Затова реших да бъде нов.Разполагам с един дъртянан в момента и се надявам да мога да му използвам харда и захранването.Мисълта ми е да ми предложи някой добро бюджетно дъно с тенденция за евентуален ъпгрейд и проц. със сносно вгр. видео.Също и рам.Бюджета ми е 160-200лв евентуално може да се увеличи стига да разбера как стоят нещата с лизинга при никем.Ако някой е купувал на лизинг и знае как и какво изискват може да сподели опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

се надявам да мога да му използвам харда и захранването.

Ние също се надяваме, но в момента нямаме хардуерен ясновидец и работим с марки и модели описани от питащият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако харда е сата кое да е дъно ще свърши работа. И най-скапаното вгр. видео е над необходимото за 1080p видео та е все едно.

В зависимост какъв му е входа на монитора, телевизора или и двете гледай какви изходи за графиката има дъното.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сата е харда,(WDC)за другите му характеристики не знам.Монитора е с обикновен вга.Сегашното дъно е асрок N68S.Захранването е 350 куча марка някаква.Наистина нямам представа замашината тъй като ми беше подарен преди малко и счетох,че ще стане добър донор.За марки и модели пак не знам гледах ги досега,но не знам кое с кое си пасва та затова се извинявам и за неинформативния пост.

Редактирано от Мочо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайна цена 250 лв.

Дъното е с нормално аудио и допълнителен цифров изход освен стария D-Sub ако някой ден си купиш съвременен монитор.
За по-малко пари режеш процесора. По-евтините Пентиуми са на по-ниски честоти и поддържат рам до 1333MHz.
Паметта си я остави същата просто ще работи на 1333 вместо на 1600MHz. 
Селероните са на още по-бавни честоти и с по-малко кеш. Реално не са проблем за 1080p филми на харда за онлайн не съм сигурен.
Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.