Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

занимавам се с Photoshop на средно ниво съм ,но искам да си подобря качеството на изработките на ново "wallpaper" тоест нещо такова

https://www.google.bg/search?q=wallpaper&biw=1920&bih=969&tbm=isch&imgil=p0m0btJ-uFJ4CM%253A%253BrHukVEIVKB5jJM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.planwallpaper.com%25252Fwallpaper-hd&source=iu&pf=m&fir=p0m0btJ-uFJ4CM%253A%252CrHukVEIVKB5jJM%252C_&usg=__-41rzpqfO_SySyaw343-7jsYD0k%3D&ved=0CCgQyjdqFQoTCKirtrDLzMcCFcKTcgodTEIO9w&ei=z8DgVeiHHMKnygPMhLm4Dw#tbm=isch&q=wallpaper+thief&imgrc=PB57Iy1s1Yy-3M%3A

някои може ли да ми помогне?

или да ми прати линк към някои клип в  youtube

мерси предварително :)

Редактирано от Petar Valkov Mladenov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате безплатни уроци за високо ниво? Как определихте настоящето си ниво?  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате безплатни уроци за високо ниво? Как определихте настоящето си ниво?  :rolleyes:

1.не всичко е пари

2.имам си някво понятие от програмата

Редактирано от Petar Valkov Mladenov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не виждам някво качество, някви геймърски тапети, които много вероятно не са рисувани, а са композитинг с различни части

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ъплоъдера "VIC", е автора на темата, бих казал че добре се справя. 

П.П. Стига да е качил негови произведения, разбира се...

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

занимавам се с Photoshop на средно ниво съм ,но искам да си подобря качеството на изработките на ново 

За да вдигнеш средното си ниво,трябва да прекараш много часове и доста дни с проби,защото възможностите на програмата са много.Клиповете за обучение,които се намират  в мрежата са обикновено за конкретни ситуации.Колкото повече от тях разучиш,все повече ще напредваш.Започни с някаква снимка,която е копие(за да не я загубиш при грешка).Правиш смело проби подред, с всяка функция,под функция и настройките им,за да видиш какъв резултат се получава.Тогава ще разбереш постепенно с течение на времето,от къде,как ,какъв ефект и с какво може да направи.Трябва да знаеш,че за един ден не може да се  разучи дори и 10% от възможностите на програмата.Ще се учудиш,колко възможности ще се открият,които не си вярвал,че могат да се осъществят!Аз,дори след като съм напреднал,постоянно откривам нови възможности,които преди не съм знаел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези тапети са комбинация от 3Д моделиране, концептуално, рисуване и Фотошоп. Няма как само с Фотошоп да се правят оригинални геймърски тапети. Съвет за подобряване на Фотошоп умения от студент по Мултимедия - уроци от Lynda, YouTube и пресъздаване на творби на други дизайнери - примерно в Dribble, Behance.

Теория по рисуване също много помага(при изработка на плакати композицията е важна) жалко, че аз нямам такава. Важни са и знания за работа с инструментите на Фотошоп и как се използват за постигане на дадена цел. Това са моите впечатления и ресурси, които съм използвал.

Редактирано от frozener (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези тапети са комбинация от 3Д моделиране, концептулно, рисуване и Фотошоп. Няма как само с Фотошоп да се правят оригинални геймърски тапети. Съвет за подобряване на Фотошоп умения от студент по Мултимедия - уроци от Lynda, YouTube и пресъздаване на творби на други дизайнери - примерно в Dribble, Behance.

Теория по рисуване също много помага(при изработка на плакати композицията е важна) жалко, че аз нямам такова. Важни са и знания за работа с инструментите на Фотошоп и как се използват за постигане на дадена цел. Това са моите впечатления и ресурси, които съм използвал.

брагодаря за съветите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.