Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

обмислям покупката на нов монитор, тъй като стария много ми изморява очите.

Изискванията са :

-IPS

-Да няма ШИМ (ако е възможно)

-Не много голям ( до 23 инча)

-FullHD

Ще се ползва за всичко (игри, офис, работа,интернет)

Според Вас мога ли да намеря нещо подобаващо за тези пари. (Не е проблем да добавя още 100 лв, ако си заслужава). Не ме интересуват някакви екстри , а просто да не изморява очите колкото стария.

Спрял съм се на:

DELL P2214H  - но нямам лични впечатления от модела.

Очаквам и вашите предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От началото на лятото съм с този и нямам никакви забележки.Мониторът е с Full HD,матов екран и AH-IPS матрица.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението :)

Ще изчакам и други мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре, като купуваш монитор да отидеш на място в някой магазин и да сравниш реално картината с други модели.Иначе Dell 22инча купувах преди няколко години и впечатленията са ми отлични, просто картината се отличаваше от всички други, но и цената беше по-висока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става със сравняване в магазини. Там просто ги "пускат". Няма нищо общо с реалността.

И не прави грешката да купуваш от ЕМАГ.

ОЛХ=ЕМАГ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става със сравняване в магазини. Там просто ги "пускат". Няма нищо общо с реалността.

И не прави грешката да купуваш от ЕМАГ.

ОЛХ=ЕМАГ

Да беше казал и как става вместо да обясняваш кое не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

обмислям покупката на нов монитор, тъй като стария много ми изморява очите.

Изискванията са :

-IPS

-Да няма ШИМ (ако е възможно)

-Не много голям ( до 23 инча)

-FullHD

Ще се ползва за всичко (игри, офис, работа,интернет)

Според Вас мога ли да намеря нещо подобаващо за тези пари. (Не е проблем да добавя още 100 лв, ако си заслужава). Не ме интересуват някакви екстри , а просто да не изморява очите колкото стария.

Спрял съм се на:

Хубавото на този модел е, че може да се наглася по височина, а лошото - че USB изходите са на неудобно място(няма отстрани - както на моят модел, може би защото последният е по-стар) и също ако не Ви пречи че няма HDMI. За останалото - трябва да отидете до магазин на по-известна фирма от Вашият град.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на:

Монитора е отличен, но ти препоръчвам да потърсиш моделите от тази серия с по-голям диагонал. За съжаление цените са нагоре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора е отличен, но ти препоръчвам да потърсиш моделите от тази серия с по-голям диагонал. За съжаление цените са нагоре.

Направо е "отличен" с 6 битова матрица на ЛГ.Тоя 22МP47D-P е със същата матрица и доста по-евтин,а за още 20 лв има по-нови модели ЛГ с разните му портове.За 295 лв отиваш на 24",а за парите на Дел-а-25"LG 25UM55-P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде четох доста добри коментари за този DELL , затова и се спрях на него.

Но няма да бързам , може да ми хареса и друго. По голям от 23 инча не ми трябва , имам си телевизор в стаята.

USB, HDMI не са ми приоритет , най-важното е да изморява очите по-малко. Стария ми е някакъв NEC  (17 инча) от 11 години насам и ме облъчва здраво. Ако имате още впечатления от модели , коментирайте ги моля  :)

Мисля че тук има доста хора, които работят на компютър по цял ден (както и геймъри) и ще предложат нещо подобаващо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.