Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какви са ви мненията за BbD? Само за тези които ги претижават и/или са слушали от тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега приятел, и аз никога не съм имал тези слушалки на Дре, но на всякъде из нета има мнения че не струват тези пари. Ако искаш яки басове си вземи Скулкенди. Аз съм с такива, американски са и на самите слушалки имат копче за увеличаване и намаляне на баса. Само да искаш бааАсс. Едва ли някои други слушалки могат да изкарат такъв бас. Аз съм с такива от 1-2 години и съм много доволен. Единствената разлика е че ги взех на промоция моите от 194 бяха на 105. Един ден в годината има такива намаления, и пак наближава този ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивайло, добре е ако си взимаш ОРИГИНАЛ! В нета е пълно с некачествени ментета. А качествените слушалки на Beats By Dre не са много евтини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос към автора на темата.
Какво аудио съдържание (Mp3, Flac, Wav, Ogg и други такива) ще се слуша с тези слушалки и от какъв възпроизводител (телефон, отделен аудио плеър (може и с dac), магнетофон, грамофон, PC и т.н...)
Интересувам се да назовеш точния модел слушалка, както и цената и.

Никак няма да е зле да разгледаш и Head-Fi форума стига да разбираш достатъчно добре английски.

Ето ти 2 и теми извадени от техния форум

Beats by Dre Impressions and discussion Thread

Beats by Dre

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам такива слушалки, и свирят невероятно чисто, силни са и имат добър бас, иначе NIKI е прав че е пълно с реплики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене ще ми интересно за къде ще ползва ако ще е за комп добра алтернатива ще са . Ако ще е за телефон може да има басс / зависи от телефона / а може да има съвсем лек басс/ зависи от песента / Аз на телефона карам с едни слушалки оригинални от февруари месец и съм много доволен чист звук , и дават басс независимо колко е мб песента .Аз с неро си ги конвертирвам до 1 мб колкото да има хубав звук ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате силен звук (в истинския смисъл на думата) от слушалките взимате нещо такова например http://www.fiio.eu/index.php?route=product/product&path=59&product_id=54 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите са си оригинални. Директно купени от магазина в Канада.

@КОЛЕЦ - Слуша се от PC и телефон (LG Optimus F3)

Редактирано от Ивайло Иванофф (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май слушалките струват повече от телефона.

Ако искате силен звук (в истинския смисъл на думата) от слушалките взимате нещо такова например http://www.fiio.eu/index.php?route=product/product&path=59&product_id=54 .

Да, ще произвежда силен звук, но никъде не спомена нещо за качествен. Ако човека иска качествен, ще му трябва някаква такава комбинация.

500x1000px-LL-de1832fa_DSC_4415.jpeg

Това използва OTG функцията на телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите са си оригинални. Директно купени от магазина в Канада.

@КОЛЕЦ - Слуша се от PC и телефон (LG Optimus F3)

Аудио формата който се слуша най често кой е?

А Дакове с предусилване колкото иска човек може да намери в Ибей или Амазон.

Пак не разбрах кой е модела  на слушалките и след като целта не е закупуване - на въпросните слушалки защо искаш отзиви относно тях.

Има една стара поговорка - На Вкус и Цвет Товариш - Нет. Ако наистина притежаваш въпросните слушалки и харесваш звука им защо искаш отзиви за тях?!

Мисля че по горе дадох 2 източника на който можеш да получиш максимално изчерпателни отзиви относно продуктите с тази марка. Ако пък искаш отзиви за съответен модел се зарови в форума на линка който посочих по горе. Аз лично слушам Denon & Audio Technica с Dac Aune http://www.amazon.com/24bit-Headphone-Preamp-WM8805-PCM1793/dp/B00AHRFBO6/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1422696373&sr=8-4&keywords=Aune

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудио формата в които се слушат песни е *mp3

Модела на слушалките е Solo 2.

Просто исках мнение за слушалките, за да видя дали и други са доволни. Повечето не ги харесват, не знам кое не им е хубавото, но ... всеки с вкуса си

Ако трябва за докозателство ще дам снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудио формата в които се слушат песни е *mp3

Модела на слушалките е Solo 2.

Просто исках мнение за слушалките, за да видя дали и други са доволни. Повечето не ги харесват, не знам кое не им е хубавото, но ... всеки с вкуса си

Ако трябва за докозателство ще дам снимки.

Чети ТУК

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.