Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Деинсталирах някакви програми и сигурно съм деинсталирала и нещо важно, защото след рестарт ми се появи това съобщение на екрана. Лаптопът работи чудесно, не забелязах нещо да липсва, но ме притеснява съобщението.

post-38907-0-59125500-1440836644_thumb.p

Редактирано от meri1966 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои програми,които за да работят правилно,им е нужно да има инсталирано в системата NET Framework.С това съобщение,получаваш  препоръка да инсталираш версията,която е необходима,за твоята система.Изтегли си я,инсталирай смело.Няма да навреди на нищо,защото това е все пак,една допълнителна функция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Димитър, много благодаря за отговора. Но като пълен профан в софтуера имам още едно питане. Това ли да инсталирам?

http://download.cnet.com/Microsoft-NET-Framework-4/3000-10250_4-75450154.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои програми,които за да работят правилно,им е нужно да има инсталирано в системата NET Framework.С това съобщение,получаваш  препоръка да инсталираш версията,която е необходима,за твоята система.Изтегли си я,инсталирай смело.Няма да навреди на нищо,защото това е все пак,една допълнителна функция.

То добре това- net framework си е нужно в доста случаи. Мен обаче ме притеснява, че пише коя програма изисква наличност на въпросната framework - а именно някакво (за мен) подозрително приложение с име (според скрийншота) BrowserWeb.exe. За мен това си е вирус и е по- добре засега да не се инсталира NetFramework, а да се махне вируса, ако е вирус наистина. Така, че съвета ми към питащия/ питащата е да пусне тема в подфорума за антивируси.

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

meri 1966,

Моля, кликнете на иконата на WIndows в долния ляв ъгъл на десктопа, и в полето "Search" напишете msconfig.exe (и  Enter) :

456x590x01_starting_msconfig.png.pagespe

В отворилия се прозорец кликнете на Startup, направете скрийншот, като, ако е нужно, го разширете така, че да се вижда всичко, и го публикувайте в темата. Нещо такова:

600x406x02_turning_off_startup_programs.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..Вашата система е заразена..! Препоръчвам:

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Поздрави..! :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето така ли?

attachicon.gifБез име.png

Точно така, благодаря.

Виновник за проблема е приложението BrowserWeb.exe . Предполагам, че не знаете какво е, и не го използвате. Даже най-вероятно не знаехте досега, че го има инсталирано :) .

Съветвам ви да изпълните препоръката на icotonev. Той е специалист по премахване на вируси, и с негова помощ ще можете да изчистите операционната си система.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така, благодаря.

Виновник за проблема е приложението BrowserWeb.exe . Предполагам, че не знаете какво е, и не го използвате. Даже най-вероятно не знаехте досега, че го има инсталирано :) .

Съветвам ви да изпълните препоръката на icotonev. Той е специалист по премахване на вируси, и с негова помощ ще можете да изчистите операционната си система.

Успех.

Прав сте , не знаех, че го има и не знам какво да правя :D  Инсталирах си Malwarebytes Anti-Malware и хвана 135 някакви неща. Направих препоръчаното и сега съобщението не ми излиза, но дали е достатъчно не знам. Абе, казано е такива като мен да си стоят само в bgmamma, а не да пипат където не им е мястото :(

Редактирано от meri1966 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не е достатъчно...Прочетохте ли поста с препоръката ми..?  Естествено решихте като всеки българин да се справяте сама...!ОК...! Ваша воля..! Лек ден..!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам - чак сега го прочетох. Благодаря за указанията. Ще направя препоръчаното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.