Премини към съдържанието
Б. Б.

RQ: Програма за запис на звук от устройство с Android

Препоръчан отговор

аз записвам от мобилния си с андроид въпроса ми е имали някаква програма/начин да записва само звука от устройството без звука от микрофона

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз записвам от мобилния си с андроид въпроса ми е имали някаква програма/начин да записва само звука от устройството без звука от микрофона

Според тази тема няма как без да прекомпилирате ядрото на ОС: http://stackoverflow.com/questions/17676142/record-android-audio-output

И какви бяха тези безсмислени изображения в поста ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам и може ли да ми го напишете на бг не разбирам много ае на 14 съм

Редактирано от Б. Б. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май иска да записва нечии разговори и то само отговорите от отсрещната страна, но не и своя глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам и може ли да ми го напишете на бг хе разбирам много ае на 14 съм

Отговора е не, не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговора е не, не става

ех знаех че и тук никой няма да ми помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май иска да записва нечии разговори и то само отговорите от отсрещната страна, но не и своя глас.

не просто искам да си записвам от телефона но само звука от устройството без звука от микрофона но никой не ми казва само малко грубия пич ми  каза но на ае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какъв е проблема точно. Я малко помисли и ни кажи какво точно искаш да записваш, на какво искаш да го записваш и т.н. Иначе ще трябва да хвърляме боб за да гадаем :) Ако става въпрос примерно да си прехвърлиш музикални файлове от телефона на компютъра, или в обратната посока, има доста други начини и то по-добри от това, което май искаш да направиш. Ако искаш да запишеш клип от Ютюб, или друг ресурс, също има начини. Ама трябва все пак да ни какжеш какво точно искаш.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз записвам неща и ги качвам във вибокс седем понякога от компа когато мога понякога от мобилния но той както всички андроиди записва звука от устройството и звука от микрофона аз искам да записва звука само от устройството тоест да не се чуват страничните звуци покрай мен тоест да не записва звука от микрофона а само звука от устройството и търся начин / програма от Декември 2014 но както се досещате нямаше голям успех за това се консултирах до хората от фб страницата ви и те ме посъветваха да си избера за какво ми е въпроса и да направя тема ето така се стигна до тук със сигурност има начин ако някой го знае ще съм му адски благодарен и ако иска да ми помогне да го каже на бг на 14 съм не разбирам много ае сега се надявам да съм бил достатъчно изчерпателен :)  :D  :wink12:  

Редактирано от Б. Б. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има как сам го намерих но ако някой също търси ще му трябва рут ако е с андроид от 4.1 до 4.4 а ако е с 5.0 или повече ще му тръгне без рут линк за сваляне https://shou.tv/ setings audio internal други те настройки  са по избор приятен ден :) ол да за малко да забравя capnemo вие сте кръстили темата RQ: Програма за запис на звук от устройство с Android ако искате и други да разберат начина я прекръстете на Screen Recorder за Андроид записваща екрана с звука само на устройството без звука от микрофона защото съм чел по много форуми масово търсят подобен метод ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от miriami
      Здравейте! Надявам се да не досадя с тази Нокиа 5... Нова ми е. От няколко седмици- вече може би 2-3. Свикнах й горе-долу, но ми е все още особена. Днес пуснах ъпдейта за Андроид, който ми висеше на дисплея, откакто си взех телефона. Не мога да кажа, че 8.0.0. ми харесва. Със 7.1.2 вървеше сто пъти по-бързо и изглеждаше по-добре. Сега всичко е в черно-бяло до сиво, някак много безцветно и отблъскващо. На всичкото отгоре телефонът забива- по-бавно зарежда приложения и страници, прави едно прескачане при скролване на лентата, камерата е различна и въобще цялата работа се оказа едно голямо разочарование. Търсих някаква информация в нета, но попаднах на едно единствено клипче, което се отнася до връщане към 7.1.2, но то засяга Пиксел и Нексус. В забележката под него зачетох, че желанието за връщане към 7.1.2 може да се дължи не на несъвършенства на 8.0.0, а на необходимостта от ъпгрейд. Някой да ме посъветва нещо? 
    • от crashgold
      Здраейте..Трябава ми приложение което да може по време на снимане(видео)да сменя камерите .. Тоест докато снимам с предна камера да мога да сменя на задна камера без да спирам видеото. Някакви идей    ... P9 Lite..  Пс :: Поздрави
    • от Rafaela_k
      Зравейте, Приятели. 
      Търсих подходяща тема, но се оказа, че няма, или поне аз не намерих.
      Затова създавам тази тема, като се надявам да получа и съвети и да споделя интересните приложения, които съм намерила.
      Така приложения за: 
      - Чат - Imo чат - мисля, че е с индийски произход, има безплатни стикери, които са в пъти повече от на Вайбъра, иска нормални разрешения, вкл. и за поканата на приятелите от телефонният списък, (т.е. може да си избереш на кого да пратиш покана), можеш да се обадиш по интернет, да запишеш и пратиш гласово съобщение, да звъннеш за видио разговор. И най-готиното - докато отсрещната страна ти пише, се вижда буквално какво ти пише, още преди да ти го е пратил. Още по-готиното е, че не ти дава местоположение. От време на време пуска по една реклама, която излиза на екрана, но толкова харесвам това приложение, че ги преглътвам  да си направиш профил със снимка и корица, да си запишеш име, каквото желаеш. Особеното е, че винаги трябва да е актуализирано до последната версия, за да се виждат писанията на отсрещната страна. А, да- теб също те виждат докато пишеш  и ако спреш насред изречението, винаги можеш да очакваш питане - Какво става?
      - Браузер - Brave -  допадаше ми страшно много последните три месеца. Но понеже търся все нещо по-добро за браузер, в момента също търся  и очаквам предложения.
      - Prawata mi- харесвам приложението, защото е типично бг - съобразено с българското законодателство, винаги успявам да намеря каквото ми трябва, обяснено на прост език
       Това което търся е приложение за блокиране на номера. Блек лист не се разбира с моя Андроид (не знам защо)
      Единствената опция, която имам на телефона си, е да пренасочвам обаждането на запаметен номер към гласова (ест. несъществуваща) поща. В момента в който изтрия номера, той се освобождава от пренасочването и отново може да ми звъни.
      Търся и предложение за браузер, тъй като дори и на Опера ми излизат онези "примамливи" съобщения за чат с непозната красавица. На brave не ми излизаха, но последният месец ми отваря съобщения за заразен телефон, което ми е много противно. То верно, че са само две за цял месец, по-точно за последните три месеца, но все пак не искам да чакам да станат по-чести.
      Също така издирвам отчаяно и приложение, което да ми попречи да бъда следена. Говоря за бившето ми гадже, което не може да преглътне, че живея без него.  Абсолютно сигурна съм, че е така, колкото и параноично да ви звучи. 
      Очаквам предложения за приложения. Ако има друга такава тема, актуална, се извинявам и ще се присъединява към нея.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.