Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.
Имам няколко филма, които свалих от DVD диск, но въпросът сега е, че филмите излизат в 2 папки с формат Video_TS и Audio_TS, което прави невъзможно гледането на филмът, без оригиналния диск. Ето тук отново опирам до помощта на професионалистите. Бихте ли ми препоръчали някаква програма ( по възможност напълно безплатна ) с която на конвертирам тази папка Video_TS към формат MP4 и същевременно да слея няколкото видеофайлове в един MP4 файл.

Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко не можете да "извлечете" DVD диска на компютъра, използвайте DVDShrink.

След това с програма за видео конвертиране го правите към мп4.

Например с тази VidCoder

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... филмите излизат в 2 папки с формат Video_TS и Audio_TS, което прави невъзможно гледането на филмът, без оригиналния диск.

Нещо си се объркал, няма начин да няма начин :) .

Тези двете папки са си филмите в стандартен DVD формат. Всеки поне малко уважаващ себе си видео плеър ги възпроизвежда. Като имам предвид и устройства, и софтуер.

Как си опитал да ги гледаш, че не става без оригиналния диск?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Колегата в горният пост много добре е описал всичко, но ако все пак държите да преработите DVD формата примерно в MP4 или какъвто си изберете, аз ви препоръчвам една много добра и безплатна програма, от която съм сигурен, че ще останете много доволен. Казва се: Freemac Video Converter  и можете да си я намерите от този форум на страниците на "Софтуер". Разполага с богата гама от формати и едно от най хубавите и неща се крие в способността и да си направите копие в какъвто формат искате и най важното  - с обем примерно 4,3 гига, така, че копието да се побере спокойно в рамките на един стандартен DVD диск. Не ви трябва да пресмятате, не ви трябва и калкулатор за тази цел. Ако Ви е интересно, по- късно мога да дам шотове за тези настройки, които се вършат с три клика на мишката и написване, колко искате да ви бъде изходният(конвертиран фаил) Предлагам я, като казвам, че почти три години я ползвам без да съм имал някакъв проблем. С помощта на нея си правя всички дискове на формила 1 от 2013 година до сега.Има и руски интерфейс, но работата с нея е толкова лесна, че няма въобще да ви затрудни. Поне можете да я опитате и ако нещо не ви допада, сменяте с друга. От мен успех и само ако се налага за шотове, тогава ще ги направя.Лека вечер!

Линк:  https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=56404

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.