Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще се ползва най-много за интернет,игри,снимки,филми.Да поддържа слот за карта памет поне 64 ГБ,РАМ минимум 2 ГБ,вградена памет най-малко 16 ГБ,камерата да е поне 13 мегапикслеова,екрана да е поне Full HD и издръжлива батерия.

Редактирано от Мартин Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи по най-много от... всичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи по най-много от... всичко :)

Еми да може да се каже

За тия пари ... Meizu MX4

http://www.androidbg.com/meizu-mx4-obzor

А само да питам надеждна ли е тази марка или след 1 година ще трябва да го сменям Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бързайте, има и други подходящи телефони и ще се дадат съвети и за тях. Относно това дали ще си сменяте телефона ,си е Ваше лично решение, никой тук няма да ви насилва да го сменяте :)

П.П. Четете и минусите в описанието де, за всичко ли трябва тук да Ви се докладва ;) Примерно Мейцу-то няма слот за карта с памет и някои други минуси, които не го правят лошо предложение, но пък има и други добри, както вече съм писал.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://oneplus.net/oneplus-one- добро

Бих препоръчал Sony Xperia Z2 обаче , камера убиец , всичко е ок. - http://www.cyberport.at/sony-xperia-z2-white-android-4-4-smartphone-A404-12V_1435.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://oneplus.net/oneplus-one- добро

Бих препоръчал Sony Xperia Z2 обаче , камера убиец , всичко е ок. - http://www.cyberport.at/sony-xperia-z2-white-android-4-4-smartphone-A404-12V_1435.html

А този  Oneplus може ли да се купи някъде от България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/oneplus-one-64gb-sandstone-black-nerazpechatvan-ubietsat-na-flagmani-ID5hO6m.html#b5d7b2b585

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В официалния сайт имате опция България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко

В официалния сайт имате опция България.

Да, дори може да поръча следващият поред флагман oneplus 2. Принципно не съветвам никой да си взема телефони, които нямат по-сериозно представителство в България или региона на Източна Европа и сервизиране на наша или близка територия, иначе за повреда която не изисква замяна на апарата, ще трябва да чака да му го изпратят чак нейде в Китай. Вероятно е човека в продавалника да лъже за предлагания телефон че не е разпечатвон, а просто да желае да се отърве от дефектиралия си чарк.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е добър,но няма слот за карта памет а аз много държа да има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да си мислите , че телефона ще се чупи и такива филми. Hadle with care , не го хвърляйте , изпускайте или подобни. Добре е какъвто и да е да му вземете защитен панел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай тази тема и кажи какво мислиш за моделите, обсъждани там.

Ще продължим после нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия е ок, но при малко повече търсене за 800 и малко лева можеш да намериш и LG G4 с фул гаранция и за мен това е по-добрия вариант (ако не искаш да спестиш и някой лев, разбира се).

Асус-а кой модел визираш - с 4 гиги рам ли, по-мощния?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия е ок, но при малко повече търсене за 800 и малко лева можеш да намериш и LG G4 с фул гаранция и за мен това е по-добрия вариант (ако не искаш да спестиш и някой лев, разбира се).

Асус-а кой модел визираш - с 4 гиги рам ли, по-мощния?

да тоя с 4 ГБ РАМ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесва, но ме спря купуването му заради това, че никой не дава мнения от първа ръка - тоест хора, които го ползват.

Камерата можеше да е по-добра или поне от тези снимки, които съм правил в магазин мисля, че има още какво да се желае.

Старт бутона е на адски неудобно място.

Разгледай това ревю и ще добиеш някаква представа.

Има и още ревюта, поразтърси се.

Според мен Асус имат още хляб да изядат и в този ценови диапазон Lenovo Vibe Z2Pro (примерно) го изяжда с парцалите.

Множко са му парите, това е.

Ако беше в порядъка на 500-550 лева щеше са е супер и да реализира доста продажби модела, но както е позициониран сега няма шансове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесва, но ме спря купуването му заради това, че никой не дава мнения от първа ръка - тоест хора, които го ползват.

Камерата можеше да е по-добра или поне от тези снимки, които съм правил в магазин мисля, че има още какво да се желае.

Според мен Асус имат още хляб да изядат и в този ценови диапазон Lenovo Vibe Z2Pro (примерно) го изяжда с парцалите.

Ако беше в порядъка на 500-550 лева щеше са е супер и да реализира доста продажби модела, но както е позициониран сега няма шансове.

Аз четох на едно място,че този процесор Интел Атом имал проблеми с някои от приложенията в гоогъл плея и за това се замислих дали си струва да пръсна 800 лв за него ама май се отказвам.Значи за сега LG G4 е най-добрия вариант или да изчакам поне до Коледа,Нова Година да му падне цената,че нещо 900 лв не ми се дават за версията с метала отзад.

Може ли да ми предложиш най-добрите варианти до 800 лв и вече да решавам кой да вземам а може и до 900лв

Редактирано от Мартин Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мартине!

Ето едно предложение и от мен:  HUAWEI P8  Между 850 и 930 лева, но прочети повечко за него. Аз имах възможността да поработя половин ден с него.  Нямам забележки.За игри не мога да кажа, понеже не се занимавам с такива. Понеже разговаряте и коментирате с Алгор,  се извинявам за намесата. Можеш обстойно да го поразгледаш на живо във Виваком - 929 лева без абонаментен план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти прерочал това:http://www.smartphonesbg.com/mobilni-telefoni/92-meizu-mx4-pro.html+ опция за 1 година гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мартине!

Ето едно предложение и от мен:  HUAWEI P8  Между 850 и 930 лева, но прочети повечко за него. Аз имах възможността да поработя половин ден с него.  Нямам забележки.За игри не мога да кажа, понеже не се занимавам с такива. Понеже разговаряте и коментирате с Алгор,  се извинявам за намесата. Можеш обстойно да го поразгледаш на живо във Виваком - 929 лева без абонаментен план.

Е ти пък, няма за какво да се извиняваш.

Това, че бях на линия одеве и се заговорихме с младежа не означава, че и останалите не може да се включвате.

Напротив - ти специално винаги изказваш аргументирани мнения За и Против, а точно те са обективни и ще му помогнат да се ориентира на момчето.

Кажи ми за този модел (защото и на мен им харесва) имаш ли поглед камерата как се справя и батерията как е в бойни условия?

Бих ти прерочал това:http://www.smartphonesbg.com/mobilni-telefoni/92-meizu-mx4-pro.html+ опция за 1 година гаранция

Аз ще си позволя да те попитам: след като на няколко пъти препоръчваш този модел ти лично ползваш ли го или просто по характеристики на хартия мислиш, че е добър?

Може ли да ми предложиш най-добрите варианти до 800 лв и вече да решавам кой да вземам а може и до 900лв

800-900 лева е цена, за която можеш да вземеш който и да е от повечето флагмани.

Кажи някой разцъквал ли си, как ти стои в ръката, усещаш ли някой като твоя апарат?

Като за начало иди във Виваком или Технополис и поразцъкай HTC One M9, Sony Xperia Z3 или Z3+, LG G4, както и препоръчания HUAWEI P8.

Виж кой как го усещаш в ръката си, кой софтуер ти допада най-много и това ще ти даде насока за избора.

Щом и филми ще гледаш на апарата мисля 5,5 инча ще ти е по-добре (тоест LG G4), иначе всички модели имат чудесни камери, издръжливи батерии (само P8 нямам идея как се държи) и чудесна производителност.

Към 6 - инчовите апарати как се отнасяш принципно?

Много ли ще ти е голям като размер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Модела с който си поиграх 4 часа беше напълно зареден като го отворихме от кутийката. (Мой приятел го купи) За 4 часа му разказахме играта, но явно трябва още няколко зареждания за да тръгне"като хората". Всичко работи отлично и е с един от най новите процесори 935 мисля че беше. Или 930. Като че ли на Honor 7 е 935. Както и да е. Аз направих няколко снимки на дневна светлина и без дас го хваля, добре се справя - поне на мен ми хареса. По важното за мен беше отличната предна камера. Без никакъв проблем  с добър нет от Виваком ( пред офиса им отлична картина към Америка и Франция). Техните бяха по калпави, явно от интернета им. Отлична и много бърза работа във всичко. Впечатленията ми са много добри за модела.Абстрахирай се, че имам 2 от тази фирма.Този явно е по- добър. Екрана е отличен. Тук не са направили никакъв компромис и сега се убедих, че е трябвало наместо G6 да си взема навремето P7. Аз го вземах, но много по късно. Текст се чете чудесно дори и в най- дребен шрифт.Какво още.Можело е да е  поне малко по голяма батерия, но той е доста тънък и много стилен на външен вид. 5,2 инча били като за мен, ама не съм знаел.За звука - добре, но като че ли малко слабичко се чува всичко. И музика и когато разговаряш с кореспондент или това се получаваше заради шума от улицата.Приятелят снима 5 минутен клип на улицата и е много добре, но мен това не особено ме впечатлява. Менютата са почти като старите с много повече функции.Работи отлично през WI-FI. Добри функции за почистване от "талаш". Това е на пръв поглед.Нямаше как повече да му досаждам, но винаги мога да го тествам на това, което теб те интересува. Впечатленията ми - Това е телефон, който на мен много ми харесва. Този и новият HONOR 7, който все още не се намира в България.Цената? Ами, едва ли ще го намерим за 700 - 750 лева поне до 1 година. Без да се замислям го купувам. Тук трябва да се знае само едно - моделите под това название са няколко и може някъде човек да се прекара с някой лев. Е! То мерака с пари се гаси!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеално звучи.

Апропо из Продавалника се намират чисто нови с по 2 години гаранция в порядъка на 650-780 лева.

Както и предполагах батерията ще се окаже слабо място, но все пак е и доста тънък апарат и няма къде да му тикнат мощна батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.