Премини към съдържанието
De Santa

Възтановяване на файлове от предишен Windows.

Препоръчан отговор

Здравейте, току-ще инсталирах нов уиндолс 10 като форматирах всички дялове, но забравих че имам важни файлове които не съм съхранил. Би трябвало да има "Windows.old" папка, но тъй като е "Custom Installation" няма... чудех се, има ли начин да възтановя тези файлове от стария си уиндолс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, току-ще инсталирах нов уиндолс 10 като форматирах всички дялове, но забравих че имам важни файлове които не съм съхранил. Би трябвало да има "Windows.old" папка, но тъй като е "Custom Installation" няма... чудех се, има ли начин да възтановя тези файлове от стария си уиндолс?

Пробвайте с програма за възстановяване на изтрити файлове, като примерно recuva. Но шансовете не са големи. И няма да имате old директория щом сте форматирал дисковете. Освен това там са старите файлове на операционната система, не потребителските файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с програма за възстановяване на изтрити файлове, като примерно recuva. Но шансовете не са големи. И няма да имате old директория щом сте форматирал дисковете. Освен това там са старите файлове на операционната система, не потребителските файлове

Recuva за нищо не става... тя може да възтанови само файлове които съм изтрил току-що от кошчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recuva за нищо не става... тя може да възтанови само файлове които съм изтрил току-що от кошчето.

Както по-горе написах: например. И отново: шанса е малък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих проблема... звъннах тук-там и ми казаха за програма която се казва Puran File Recovery, върши чудесна работа, даже там са файловете и от по-предни инсталации :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво че си са оправил (и за инфото - винаги може да се научи нещо). Само не разбрах - защо си форматирал всички дялове ? Десятката такива претенции ли има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво че си са оправил (и за инфото - винаги може да се научи нещо). Само не разбрах - защо си форматирал всички дялове ? Десятката такива претенции ли има?

Не, просто аз винаги така правя. Каквото имам важно го качвам в Dropbox и трия цялата система и слагам нов уиндолс и след това му правя нови дялове и си свалям backup-a от Dropbox.

Дори намерих още по добра и по бърза програма и е 100% надеждна, цял ден с това се занимавам щото ми стана интересно :D казва се EaseUS Data Recovery, платена е ама върши чудна работа. Даже тръпки ме побиват от това че намерих файлове от преди 2 инсталации, представяте ли си ако някой влезе у вас и ви вземе харда :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори намерих още по добра и по бърза програма и е 100% надеждна, цял ден с това се занимавам щото ми стана интересно :D казва се EaseUS Data Recovery, платена е ама върши чудна работа. Даже тръпки ме побиват от това че намерих файлове от преди 2 инсталации, представяте ли си ако някой влезе у вас и ви вземе харда :D

Преди време ми попадна статия - зя някаква фирма - възстановяване на данни от повредени / неработещи хардове. Даже счупени - събирали парчетата и възстановявали ...

Част от решението беше, че при презаписване не винаги се изтрива цялата информация от диска - никога главата не пише ва едно и също място. Вярно че споменаваха сума от няколко хиляди долара, ама ако инфото е много важно.

Следите остават ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.