Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели искам да ви попитам как да разбера какъв ми е хака на xbox 360 fat. Донесе ми го един приятел от Германия на които уж някакъв човек му го бил дал. Като го включих светнаха някакви червени ,но с помощта на youtube успях да се справя. Има и 10 диска игри които си вървят но като поисках аз да си тегля и записвам видях че трябва да знам какъв е хака иначе няма да стане. Затова пиша тук ако има начин да разбера моля ви помогнете.Ако има такива други теми моля простете.
Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих това от форума. https://www.kaldata.com/forums/topic/227754-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B0/.След като ти го е дал приятел на твоя приятел,ако може да пита нека пита.Ако ли не..доколкото разбрах  трябва да разглобиш конзолата и да видиш дали е с чип или с кабели.Както е споменал колегата от другата тема,това е в разрез с правилата и може да не получиш съдействие.Успех и да си ползваш с здраве конзолата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих това от форума. https://www.kaldata.com/forums/topic/227754-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B0/.След като ти го е дал приятел на твоя приятел,ако може да пита нека пита.Ако ли не..доколкото разбрах  трябва да разглобиш конзолата и да видиш дали е с чип или с кабели.Както е споменал колегата от другата тема,това е в разрез с правилата и може да не получиш съдействие.Успех и да си ползваш с здраве конзолата ;)

Той иска да разбере версия, НЕ да го хакне. Иначе, поразрови се някъде в настройките на конзолата и можеш да видиш версията. Но, може да се наложи да разглобяваш конзолата, което не е от значение за гаранцията която вече няма. Друг вариант е да свалиш игри с различни версий и да пробваш, все някоя ще проработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета много ви благодаря че се занимавате с мен. Доста въртях из настройките но нищо не открих, затова го разглобих и не намирам никакви кабели ,диоди ,чипове затова мисля че е LT ,но сега как да разбера дали е 2.0 или 3.0? Защото мисля че и това е от значение също .Благодаря ви отново. Поздрави!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе просто свали игра за 2.0 и 3.0 Ще разбереш коя версия е, на която тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.