Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптопа ми има проблем с уи-фи сигнала.В момента съм с бисквитка и работи, макар че бисквитката е до мен и пак не хваща пълен сигнал.Има още няколко връзки около мен, но не ми дава да се свържа с тях, показва че сигнала е слаб или изобщо няма, но от телефона се свързвам.
Лаптопа е HP PAVILION 15-P252, Lan картата е broadcom 802.11n network adapter и показва, че е с последния ъпдейт, с уиндоус 8.1 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бисквитката към кой оператор е? SIM карта има ли в нея?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком, няма сим карта.

Виваком не продават безжични USB карти. Това, за което говориш вероятно е 3G модем и няма нищо общо с проблема ти. Кажи точната марка на устройството от Виваком и кой ти е интернет доставчика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не е бисквитка. Какъв модел е модемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, какво значение има какъв модел е модемът, при положение, че с него се свързва, само защото е точно до него.Свързва се и към други модеми, но само ако е плътно до тях.Проблема е, когато искам да се свържа към мрежа, а съм на повече от 1 метът от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си драйвъра. А за значениуето иа - за повеечето модеми има начини за ускоряване(бустване) на модема. Ама щом ви е толкова секретно и трябва да изпишем по една кофа мастило(условно), търкаляйте си го така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема беше драйвъра, може да заклчите темата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде в цялата работа се казва и едно благодаря, пък се натиска и бутон на отговора свършил работа! Така правят коректните и благодарни потребители.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.