Премини към съдържанието
matiu55

Лаптоп Lenovo ideapad Z510 не иска да се включи!

Препоръчан отговор

От година и половина имам този лаптоп. Батерията му не се вади, а той не реагира въобще нито на зарядно нито на бутони. Интересува ме има ли начин да се мине без сервиз? И да допълня, че като казвам "не ще" означава че нищо не му работи и не знам от батерията ли е или от зарядното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма начин. Носиш го в сервиз, за да му се направи диагностика и да се види дали има смисъл от ремонт или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявах се да има начин, но някак дълбоко в себе си знаех какъв ще е отговорът... Благодаря поне за съвестният коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявах се да има начин, но някак дълбоко в себе си знаех какъв ще е отговорът... Благодаря поне за съвестният коментар.

За да може да разбереш дали проблема е в захранването трябва да използваш мултицет. Ако батерията не е зареждана дълго време вероятно си е заминала. Ако се окаже, че проблема е в някой хардуер или в дъното на лаптопа трябва да имаш възможност да ги тестваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.