Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Това е поредната тема в която някой ще ви пита какво да си купи, тъй като е бос по тая тема с компютрите.

Та така, на кратко се нуждая от съвет за конфигурация до 1000 лева. Видях, че има такава тема по-долу, но исках да напарвя моя с по-специфични искания и т.н.

На по-широко:  решил съм да си направя подарък - нов компютър, понеже вече доста време се измъчвам със стария ми ( но полезен до една степен) настолен компютър. Та въпросната нова машина ще бъде ползвана предимно ( да не кажа само ) за игри. Целта ми е сега да ми предложите нещо до 1000 лева ( нямам стари части, които да ползвам ). Също така тази сума е определена САМО за частите на компютъра ( без каквато и да е периферия / монитор ). За първо време няма да си взимам записвачка, тъй като на лаптопа имам, а на компютъра не съм ползвал такава от поне 4 години.

Конфигурацията, която бих искал, не очаквам да е совалка, но все пак очаквам да може да подкарва по-тежки игри, дори и да не са на висока резолюция / детайли. Бих искал да подкарвам игрите, излезли до този момент ( и вярвам, че това е напълно възможно, дори и с прилични настройки на графика и т.н. )

Мониторът, който още е в процес на избиране (понеже не знам с колко пари ще разполагам за него ), вероятно ще е - 23 - 25 инча 1080pi.

Най-важното за мен е частите да могат да се ъпгрейднат след две-три години, понеже сега не ми се дават парите за всичко наведнъж, а й няма да имам толкова време да играя. Ако може да са само от един магазин а цената да НЕ надвишава дадената.

Благодаря Ви за отделеното време и се извинявам ако съм изпуснал нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това е образцово питане за машина.

едит: бих ти предложил същата конфигурация като на dl777 само щях да сложа 430W захранване на Seasonic ако някой ден решиш да сложиш по-лакоми части.

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB DDR3 1600 A-DATA
HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3
ASROCK B85 ANIVERSARY /LGA1150
G3258 3.2GHZ/3M/BOX/1150
SHARKOON VG4-S ATX MIDI TOWER
EVGA 500W 80 PLUS 100-W1-0500-KR
PALIT GTX960 2G GD5 BULK
CM HYPER T4 QUAD HEAT PIPES

Обща стойност - 994.68 лв. с ДДС

Процесора спокойно и лесно се клоква до 4.2 гига те ще стигнат 3а гейминг, охлаждането ще е достатъчно добро да го държи студен процесора, дъното поддържа и 5-тото поколение на Интел, видеото е достатъчно мощно 3а 1080р гейминг, само по-натам може да в3емеш още една плочка 4 гига рам и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Ви за отговорите. Ще помисля кой от варянтите ще да е. Интересуваше ме още дали може от Никем примерно или от друго място ако е евентуално, след като го поръчам, освен, че да е сглобен, да му е инсталнат направо и Уина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си го купиш иначе би било незаконно - http://nikem-bg.net/magazin.php?search=SOFTWARE

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.