Премини към съдържанието
Relic_hunter

Samsung galaxy S4 Mini I9195 Въпрос за карта памет

Препоръчан отговор

В момента имам този телефон, който съм написал в заглавието. Ползвам MicroSD карта памет с размер 2ГБ.  Искам да си купя нова карта с повече памет, но един колега

ми каза първо да се поинтересувам колко може да се сложи на телефона. Аз му споменах, че мисля да си купувам 32гб карта, но той не е сигурен дали телефона може

да понесе толкова. Честно казано не знаех, че има някакъв лимит спрямо картите памет и все още се съмнявам. Има ли право за такива опасения или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има лимит ,който при съвременните смартфони е най-малко 32гб. Официалната информация според сайта на Самсунг е ,че този телефон поддържа до 64гб карта. В такъв случай взимайте спокойно картата. 

http://www.samsung.com/bg/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-s/GT-I9195ZWABGL

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Ще ползвам телефона на предстояща екскурзия в чужбина и ще ми трябва повечко памет за снимки, видео и други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Ще ползвам телефона на предстояща екскурзия в чужбина и ще ми трябва повечко памет за снимки, видео и други

Има толкова облачни услуги . При евентуална повреда на картата какво правим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има толкова облачни услуги . При евентуална повреда на картата какво правим?

Дейта трафик в роуминг...... Какво правим със сметката?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейта трафик в роуминг...... Какво правим със сметката?

Плаща я, влиза във форума и пуска тема "Помощ!!! Как да си намаля сметката в роуминг?!?!".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си клас 10, препоръчително sd карта "Evo" на Samsung. Ето тази. Много съм доволен, бърза е, ама малко по-скъпа. Само дето аз имам 64 гигабайтовия вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.