Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте моля ви да ми препоръчате компютър за CS:GO и LoL.

Mоля слагайте линкове на сглобени компютри.Искам CS:GO и LoL да ми вървят с 55-60 FPS на максимални графични настройки.Благодаря ви предварително   :) .

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо с този шрифт не мислите ли, че малко прекалявате? Второ в последната една седмица се изписаха няколко такива теми... Трето изключително неправилно е да се купуват готови компютри... Така взимате само 50% от това, което може за парите... Не сте казали бюджет, но под 1500 лева готов компютър за тези изисквания не мърдат... Не сте си казали монитора, както и дали имате стари части или компютър, които ще използвате...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехеее надявам се това е шега... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо повече от това не му трябва за 60 фпс:

MSI H81M-P33, H81, DDR III 1600/1333, VGA, DVI, SATA III, USB 3.0, LGA1150
INTEL PENTIUM DUAL CORE G3258, 3.20GHz, 3M, BOX, LGA1150, Haswell Refresh
ZALMAN CPU Cooler CNPS5X Performa, Intel/AMD
GEIL 8GB DDR III 1600 /BULK/
ASUS 2048M R7 260X R7260X-OC-2GD5 PCI-E 3.0
WD 1000GB 64MB SATA III Blue
ZALMAN ZM-T1 Plus, mATX, USB3.0 Black, w/o PSU
COOLER MASTER Fan 120mm, 1200 rpm, 19.8 dB
FORTRON FSP350-60APN, 350W

Крайна цена 802,92 лв.

Вече ако иска по-хубава кутия , захранване или нещо друго но това е достатъчно.
Кове процесора на 3.8 с автоматичното клокване като гледа този клип

ако иска на повече клок има си охладител но трябва да бъзика волтажите :) Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте казали бюджет, но под 1500 лева готов компютър за тези изисквания не мърдат...

Направо да си дигне на 15000 лева бюджета, кво ще кажеш? G3258 или 860K + 260X му усигуряват 60 FPS и в 2-те игри и са далеч под 1500.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети внимателно... Казах, АКО ВЗИМА ГОТОВ КОМПЮТЪР... Както е написал в първото мнение... Не иска да му предлагаме части, а готови компютри... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той готов ще дойде щом така иска.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно е да дойде сглобен избран на части, друго е да купиш готов сглобен от бакалията... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те и компютърните магазини продават готови сглобки като в бакалията - http://nikem-bg.net/magazin.php?search=COMPUTER

Човека просто е написал че иска да е сглобен други условия няма. 

Това просто изключва подбора на части от някой фирми като Емаг примерно понеже не предлагат сглобяване.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

човека е сигурно някакво лапе дето и въпроса не е написал както трябва,Да беше казал някакъв бюджет или монитор с който ще играе и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То само по профилното му име си личи... Но това е друга тема... Аз разбрах, че не иска да му даваме линкове към части, а директно готови компютри.... Но както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема бюджет ? Ооок ,тоя ми изглежда бая сглобен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджетът ми е около 600 лв и ще играя CS:GO и LoL не ми трябва много мощен компютър и си помислих слагайте и линкове на части няма значение втора ръка или нови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Stoyan Blagov
      Здравейте,сблъсках се със много досаден и изнервящ проблем при работата ми със моят лаптоп,а именно това,че не мога да работя с мишката като хората.
      Като отворя нов прозорец от декстопа,например “Моят компютър” и когато ми се отвори прозореца,след това като движа мишката в този прозорец не ми маркира нищо,а само движение на курсора,сменях USB слотове,но нищо не стана,проверих и за вируси,но такива не намерих!
      Най-странното е,че като натисна десен бутон на мишката тогава започва да маркира и вече може да кликна на нещо в прозореца,същото става и със тъчпада понякога,проверих всички драйвери,дори направих нова преинсталация с надеждата да се оправи проблема,но нищо не стана.
      Ако някой има идея и знае за някакви решения ще съм му много благодарен,защото всичко това ми лази по нервите
    • от Орлин Петков
      Здравейте може ли да ми предложите игра за не толкова силен лаптоп която ще върви добре след малко ще изпратя характеристиките
      Taka intel R pentium R 2.40 G.Hz ramta mi e 4 gb kato 3.13 moje da se izpolzva molq vi pishete
    • от Angel Palchev
      Здравейте!Когато включа компютърът всичко се включва спу фена,захранването и харда.Процесора има вградено видео ядро,но имам и видеокарта.Тя е Гт430,но както и другите части и тя работи и се върти вентилатора.Включвам монитора във всички портове и на видеокартата и на дъното,но не става.Пробвах и с други монитори и с телевизора ми,но пак не става.Ще съм ви благодарен,ако можем да намерим решение заедно.
    • от haidukpikaso
      Световноизвестният колумбийски риалити формат Desafío /Caracol TV/ стъпва за първи път на българска земя. 24-ма смели българи влизат в битка за надмощие, а победителят ще грабне голямата награда от 200 000 лева.
      „Игри на волята“ е ново екстремно предизвикателство за зрителите на NOVA– едно вълнуващo състезание, което ще изпита ума, волята и физическата устойчивост на участниците. Снимките на мащабната продукция включват 10 локации, разкривайки красотата на родното Черноморие и мистиката на Странджа планина.
      Три отбора ще премерят сили в решителна битка за по-добри условия за живот, но само един ще си извоюва привилегията да живее в луксозна къща. Вторият ще трябва да работи за поминъка си като сформира рибарска бригада, а третият ще бъде изоставен на безлюден плаж, където ще оцелява като след корабокрушение – без подслон и храна. Ежедневието на участниците е непрекъснато състезание с времето и обстоятелствата, но в крайна сметка всеки ще получи това, което заслужава!
      nova.bg
    • от Teodor Mihaylov
      Привет маняци, 
      Искам да ви информирам, че има действащ сървър на любимата ни Battlefield 2142.Сървъра не е български но се събират хора. Пиша тук за да ви уведомя за да може да се събираме повече хора да играем. 
      Ако имате желание за игра, ето линк как да си нагласите играта. Щом аз успях и вие ще можете. 
      https://battlefield2142.co/
  • Дарение

• Добави ново...