Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Украйна - Киев, Майдан и т.н.


Богатир

Препоръчан отговор

на 3.01.2020 г. в 11:02, miro20 написа:

Което и на всеки българин. Ти няма да разбереш.

 

Разбираемо бандеровците получиха това  https://business.dir.bg/ikonomika/ryazak-spad-v-tranzita-na-ruski-gaz-prez-ukrayna

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, NEY написа:

Разбираемо бандеровците получиха това

Те нищо не получават. Отдавна не ползват руска газ. А за транзита на Путя ще му дърпат ушите тези по нататък по трасето :) 

При това че пълния обем за транзита е предплатен

 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, miro20 написа:

Те нищо не получават. Отдавна не ползват руска газ. А за транзита на Путя ще му дърпат ушите тези по нататък по трасето :) 

 

Няма ли най-после да ни кажеш защо с години папагалиш бандеровска пропаганда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бандеровска пропаганда не виждам.

Защо оспорвам хилядите рашистки лъжи и пропаганда отдавна съм го казвал, но и сега ще ти повторя

- Защото още 2014 г бях поразен от мащабите на тези лъжи, как се е задействала толкова огромна мащабна гьобелска машина  да защитава една откровенна нагла военна агресия срещу независима държава.

Времето показа че съм бил абсолютно прав за всичките тези лъжи .

Защо обаче такива като теб тролят с по няколко ника  и защитават путиснката агресия и наглост, аз идея си нямам, мога да предполагам че някой като теб може да защитава лъжи и фейкове само по една причина - финансова.

:)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма финансова причина.  Ласкавата украинизация е невъзможна.  Редно е да се зачитат правата на руснаците в Украйна, на кюрдите в Турция, Ирак и Сирия, както и на други подобни многомилионни малцинства в разни страни.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирко, срещу Израел защо няма санкции?Ще ни обясниш ли?

https://news.bg/world/izrael-odobri-hilyadi-novi-stroezhi-v-palestinski-teritorii.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Не знам дали сте го гледали, ама е доста интересно. Чудех се дали да го постна в тази тема или в другата за износът на "демокрация". Където и да го бях качил нямаше да е офтопик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хич няма да ги жалим.. За едни 5 млрд. долара предадоха собствените си братя. А новите им господари си ги източиха стабилно. Сега да се оправят както могат. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в "матушката" се затъжиха за СНГ/СССР

https://ria.ru/20200124/1563808100.html

Ама пусто ... що никой съсед не ще.... ние толкова миролюбиво им спираме я газта, я нефта /Беларус/ , я от фашисти ще им помогнем да се избавят.... я ще "отидем  някъде да се защитаваме "....

пък те що тъй не на обичат....

:)

Между другото 5 години от рашисткия обстрел на Мариупол

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мариупол живеят почти 500 000 руснаци.   Миро може или не може това да го осмисли и запомни!?  Руски град в Донбас.   Окупиран и тероризиран от правосеките и от украински военни подразделения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, attj написа:

Окупиран и тероризиран

Всъщност, точно обратното. Мариупол бе обстрелян от окупираните от терористи , региони , с активната помощ и кураторство от страна на РФ

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирко, ко стана бре, пиле шарено?

https://news.bg/int-politics/rusiya-otseni-razsekretenite-dokumenti-na-tsru-za-stepan-bandera.html

Я го виж националния герой на Украйна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Мирко, ко стана бре, пиле шарено?

https://news.bg/int-politics/rusiya-otseni-razsekretenite-dokumenti-na-tsru-za-stepan-bandera.html

Я го виж националния герой на Украйна.

Ко да стане бе пиленца :)  поредните полу-фейк спекулации и откровенни лъжи 

Нали знаеш гьобелския прнцип.... колкото по нагла и популяризирана е една лъжа, толкова повече хора ще повярват в нея.

https://theins.ru/antifake/198015

Пенчо , чети.
 

Цитат

 

Начнем с того, что это никакая не новость: документ был рассекречен в 2004—2006 годах; не совсем понятно, почему в штампе указана двойная датировка. Еще труднее понять, как он вообще оказался в разряде документов с ограниченным доступом, если это перевод публикации в открытом источнике.

Но важнее всего то, что РИА напрасно называет этот текст «справкой». В номере 6—7 за 1951 год журнала «Социалистический вестник», издававшегося тогда в Нью-Йорке последователями меньшевистской фракции РСДРП, статья «К десятой годовщине великой провокации» опубликована в рубрике «Свободная трибуна», то есть представляет собой частное мнение автора. Автором значится Петро Яровый. Информации об этом человеке практически нет; возможно, это псевдоним. Впрочем, в книге самого Бандеры «Перспективы украинской революции» вскользь упоминается некий Петро Яблонь-Яровый; Бандера называет его провокатором.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, miro20 написа:

Всъщност, точно обратното. Мариупол бе обстрелян от окупираните от терористи , региони , с активната помощ и кураторство от страна на РФ

 

 

Кой те оторизира да си като уж обективна гледна точка???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikssi написа:

83339035_119677559318907_5359240301955252224_n.jpg

Ако си мислиш че това е Бандера, леко си далеч от истината :)

https://varjag-2007.livejournal.com/3670804.html

В последнее время на сайтах, поддерживающих Леонида Грача неоднократно встречала одно фото. Вот оно:

0_56cba_2d27d50d_XL
Сенсационное фото Степана Бандеры в немецкой форме, награжденного нацистскими орденами!!!
Все было бы хорошо, если бы это не было достаточно известно фото сами видите кого. В кошки-мышки, учитывая потенциальную возможность троллинга, играть не буду.
Это генерал Рейнхард Гелен.

 

Вот к примеру ходит утверждение, что Бандера состоял на службе у нацистов, имел офицерское звание и даже был награждён. И действительно, мне попалась вот такая фотография.

457381_600.jpg

А нет, это не Бандера, а чистый фейк. Это Рейнхард Гелен, и это очень легко проверить. Введите это имя в поисковик, и всё станет ясно.

qd2OKey5CPI4ZzkqOqsbPpBINf9lwpGe9Mqqq-d5

Кроме того, ни какой из моих запросов, типа: Фото Бандеры в немецкой форме, Бандера на службе у немцев, какое немецкое звание было у Бандеры, поисковик не выдал ни какой информации, кроме фейков, типа того фото. Ни каких документальных подтверждений этому нет, только словесные утверждения и косвенные доказательства, которые я тут рассмотрю.

https://peaceinukraine.livejournal.com/1756428.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, NEY написа:

Кой те оторизира да си като уж обективна гледна точка???

Остави ме мен, но вие един ден ще трябва да отговаряте за престъпленията си

https://informnapalm.org/bg/godishnina-ot-obstrela-nad-mariupol-ko/?fbclid=IwAR0vaVwzGTSkM6erjGaswNREACbsS7D-hARbunsXm7cDxBXK53OOCaMTbBY

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.01.2020 г. в 12:09, miro20 написа:

Остави ме мен, но вие един ден ще трябва да отговаряте за престъпленията си.

 

 

За разлика от теб, нямам нито една лъжа казана.   Докато Миро не спира да лъже и да папагали.  Обаче има ли смисъл- нима 15 милиона руснаци в източна Украйна нямят право на мнение, само защото някакъв глупак като наш Миро така си мисли!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безсилие и злоба :) 

Така е когато знаеш че съм  прав, а ти защитаваш един престъпен режим , виновен за всичката тази трагедия в Украйна.  Ама твоето е работа, моето си е обективност и наистина, нямам нито една лъжа казана :) 

Сори....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, miro20 написа:

Безсилие и злоба :) 

Така е когато знаеш че съм  прав, а ти защитаваш един престъпен режим , виновен за всичката тази трагедия в Украйна.  Ама твоето е работа, моето си е обективност и наистина, нямам нито една лъжа казана :) 

Сори....

Имаш 22 хиляди мнения.. май май.. твоето си е работа.. или си съвсем самичък в живота. И при двата случая те съжалявам искрено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По са жалки тези дето си правят ник след ник  , щото са осрали старите си и/или са ги наритали :) 

Пробвай да седиш зад всяко едно от свои 22 хил. мнения. А аз не се срамувам ни от едно  мое. Това е разликата между нормален човек и трол с амнайсет ника .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, miro20 написа:

По са жалки тези дето си правят ник след ник  , щото са осрали старите си и/или са ги наритали :) 

Пробвай да седиш зад всяко едно от свои 22 хил. мнения. А аз не се срамувам ни от едно  мое. Това е разликата между нормален човек и трол с амнайсет ника .

Джендър. Профила ми е от 2006-та година. Ти тогава не си и подозирал за съществуването на този сайт.. Тогава само си надявал един ден да те огрее с нещо женско.. уви, не се е получило. И затова сега кибичиш нон-стоп тука.. И в датабг и още 1 милион сайта дето тролиш в коментарите отдолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредния ужилен и наритан от форумите отпреди колко... 10-на години станаха ли ?? Брей как ме помнят хората.... Наистина жегвам....

:) 

 

Дойде да се изачкаш и поплачкаш ли :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро вместо да се величае, нека разгледа за любимата си бандеровска Украйна как стоят нещата през 2020 година с брутния им вътрешен продукт и с държавния дълг. Как  още не е фалирала тази измислена държава  https://countrymeters.info/bg/Ukraine/economy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...