Премини към съдържанието
Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

Това не го ли минахме вече ? :)

https://www.stopfake.org/bg/fejk-na-italianskiya-canale-5-istini-ot-gruzinski-snajperisti-za-sabitiyata-na-majdana/

Междувременно, след САЩ, които имат одобрението на Тръмп да предоставят оръжейна помощ на Украйна за 350 млн $ , и Канада одобри експорта на оръжие за тях :

https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5a316c4a9a79474714b2b27c

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова ли в Украйна процъфтява единствено курса на долара    https://www.segodnya.ua/economics/finance/kurs-dollara-podskochil-do-rekorda-za-11-mesyacev-1098523.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Международният наказателен съд в Хага публикува доклад с резултатите от предварителното разследване за окупрането на Крим и войната в Донбас от страна на Русия:

https://www.icc-cpi.int/itemsDocuments/2017-PE-rep/2017-otp-rep-PE-UKRAINE_RUS.pdf

преди 18 часа, attj написа:

Затова ли в Украйна процъфтява единствено курса на долара   

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Руснаци, махайте се от Украйна" – листовка, разпространявана от Съюз за освобождение на Украйна. Торонто (Канада), 1962 г.

Снимка на Контра Пропаганда.

"Здравейте, аз съм физически здрав, тежа 95 кг, но имам СПИН и хепатит. Ще ме вземат ли в армията на ДНР?" - пита руският боец Абдула Шейхов.

Снимка на Контра Пропаганда.
Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бандеровската пропаганда няма за цел мирно уреждане на конфликта в източна Украйна - не ми е ясно защо някои съфорумци се изявяват и тук като украински националисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как Путин да лъже!?   Та нали за всичко лично той беше виновен?   Автономия на източна Украйна е единствен реален изход от кризата и войната - обаче на бандеровските празноглавци няма кой това да им го обясни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че не разбираш руски, за да разбереш какво лъже, обяснено е във видеото. Ако разбираше, нямаше да питаш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, miro20 написа:

Съжалявам че не разбираш руски, за да разбереш какво лъже, обяснено е във видеото. Ако разбираше, нямаше да питаш.

Аз не питам.    За мен е удоволствие да си гледам руски филми в оригинал на руски език - превод не ми е нужен.  Не ме интересува и преценката ти - защото и ти си бандеровски празноглавец и безподобен лъжец!   Май нямаш нито една истина казана досега...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер. Тогава преди да коментраш, изгледай видеото, и пак заповядай с коментар.

Spoiler

Абе туй жените съм забелязал винаги  сте на този принцип - първо говорите, после мислите  и гледате  . А би рябвало да е в обратна последователност :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко там е пропаганда и това само на Миро му е трудно да го схване и разбере. Такива глупости ги гледам без желание - заради такива като наш Миро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропаганда ? не мисля. Просто разобличение на очевидни опашати лъжи и спекулации на Путлер.

С една от тях /плашенето с Украйна/  вървят всякакви базици :)

DRPvXSKXkAEj8sc.jpg:large

Ето ти и още едно видео на покойния вече, Немцов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, miro20 написа:

Нали не очакваш, че някой наистина ще ти гледа пропагандните клипчета? Това са 11мин. от животът на нормален човек, които няма как да си върне после. Още повече, че меринджейът, който води оплюването има вид на лапащ, само колелцата на ушите липсват и такива метро индивиди директно отказват нормалният човек да им слуша платената пропаганда.

Но, понеже много упорито си се захванал с този клип, очевидно разчитайки, че никой няма да го нищи, все пак хвърлих поглед на 1/2 изказвания на Путин, които са цитирани и опитите на платеното, бандеровско сукалче да разнищи някаква лъжа и да ни налива "правилното" мислене. Еми, лъжа няма, тя е само в природата на хора като теб, които вече се чудят с какво да подклаждат огънят на антируската пропаганда, без да се усещаш, че всъщност създаваш точно обратният ефект. Примерно аз харесвам много повече Русия и руснаците, откакто почна този фалшив, черен пиар срещу тях на хора и ораганизации от твоята черга.

Иначе няма спор, че Путин е прав във всяка дума. Още първото - много точно казва, че бандеровците трябва да преговарят директно със сепаратистките републики, не да разиграват мелодрамите за руската намеса. Те, вместо това постоянно нарушават примирието, налагат блокада, вършат геноцид, зле прикрити зад ролята на жертвата. Бих разбрал тези прояви на шовинизъм донякъде, ако населението там бяха някаква друга раса, някакви цигани. Но те са собственият им народ и мога да ти намеря десетки клипове, за да се види отношението на галичевските фашаги към собствените им сънародници на изток, дори и от Порошенко (но няма да го направя просто защото не те интересува наистина и ти също си лицемер). Тия бандеровци са болни в главата и много прости. Използват ги като някакво бойно животно от средновековието - капаци на очите и само напред срещу Русия, а те си мислят, че водят свои битки. Но тези дето се облажвате с пари за да им поддържате пропагандата, хич не сте прости.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RagnerBG написа:

Еми, лъжа няма

Напротив. Човека в прав текст ти е пуснал и цитата и кое е лъжата.

не само както се казва черно на бяло, ами с видео и звук.

ps

Абе, откъде мога да си закупя тази монета ? :)

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jul2o8WuYLgJ:https://www.blitz.bg/svyat/v-rusiya-izsyakokha-kolektsionerska-moneta-donald-kuk-i-bombardirovacht-su-24_news565275.html+&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RagnerBG написа:

които вече се чудят с какво да подклаждат огънят на антируската пропаганда, без да се усещаш, че всъщност създаваш точно обратният ефект. Примерно аз харесвам много повече Русия и руснаците, откакто почна този фалшив, черен пиар срещу тях на хора и ораганизации от твоята черга

И аз това му викам от край време. Правят услуга на Путин и Русия, или са прикрити рашисти и путинисти... Аз само се чудя американците защо плащат на рашисти?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Не другари ,  просто ви изкарах истинските личица :) Вие винаги сте били такива радикални. Просто сега се отпуснахте като се събрахте  двама трима да си лайкате наивната пропаганда.

А конкретно за фалшивия чер пи-ар, той е точно от рашистката пропаганда. И си го знаете много добре. Неслучайно толкова болезнено реагирате на сайтове , клипове и др интернет ресурси, разобличаващи еднозначно тази пропаганда. Няма контрааргументи, няма цитати, а само плюене и наивно отричане в стил " това в гащите не е моето ако" , а ти си платен трол, соросоид, и цялата тирада....

И още повече беснеете когато не  ви се отговаря в същия стил на обиди , заяжданици и простотия.

При Саакашвили също е интересно.

Днес демонстрантите  му превзели "октябърския дворец" със щурм

https://lenta.ru/news/2017/12/17/vivalarevolucion/

последно обаче Саакашвили се дистанцирал от тях и ги изтеглил.

https://lenta.ru/news/2017/12/17/nu_poidemte/?utm_source=lentatw&utm_medium=social

Абе клоунада.

Аз нямам нищо против да се инициира импийчмънт, но едва ли Саакашвили е нужен на първо място като  "двигател ".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.