Премини към съдържанието
Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

преди 3 часа, miro20 написа:

Руснаци има навсякъде в Украйна, и никой не ги избива и тормози. А Майдана бе не в източните райони, а в Киев. Нито пък  е бил против руснаци и подобни глупости.

Време е да престанеш с наглите си лъжи и плоска пропаганда. Нищо от написаното не е вярно и си хващан много пъти в лъжи по тези въпроси, но не ти пука, продължаваш да плямпаш като папагал, едно и също и все клевети и лъжи. Дори няма да задълбавам, че пак ще пишем едно и също и след време ти пак ще изнаглееш и ще напишеш същите манипулации. Дори имаш наглоста след време да твърдиш, че това, или онова, за което продължаваш да лъжеш и някой ти обърне внимание, вече "сме" го били дъвкаи някъде си в минало време. Като си наясно, че никой няма да ти чете старите постове, как си оборван и хващан по бели гащи с глупостите на клубзъ и топфейк. Не знам през какви периоди преминаваш, обаче има моменти, в които си крайно нетърпим. Познат ми е моделът на интернет троленето, като отдушник за лични драми и емоции, обаче поне не пиши пълни лъжи и цинизми, с цел единствено да дразниш.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, RagnerBG написа:

обаче поне не пиши пълни лъжи и цинизми, с цел единствено да дразниш.

Остава сега да се надяваш да му стане съвестно и да те послуша? Миро, на тебе съвестта не бяха ли ти я "отстранили с операция" преди време? Или викаш отворили и не я намерили? Как не ти омръзва, не ти ли е обидно така да продължаваш с тия простотии? Предполагам огледало още не си си купил. Е и аз няма да ти взема, щото ти не искаш да се видиш на какво си заприличал... Или може би знаеш, но така си се харесваш?

преди 2 часа, RagnerBG написа:

Дори имаш наглоста след време да твърдиш, че това, или онова, за което продължаваш да лъжеш и някой ти обърне внимание, вече "сме" го били дъвкаи някъде си в минало време. Като си наясно, че никой няма да ти чете старите постове, как си оборван и хващан по бели гащи с глупостите на клубзъ и топфейк.

Класика в жанра. То дори някой да му извади конкретния разговор, тоя най-нагло ще отрече очевидното или ако не иска съвсем да си плюе по сурата, ще се изпари за известно време без да отговаря. Ако питате мене - НЕчовек! Сам си го избира. И после що другите се отнасяли с него по такъв "нечовешки" начин? Не може един човек да си напише на челото: "Аз съм лъжец и мошеник" и на всяка крачка да го хващат в измами, и после да се сърди, че хората не му вярвали и не го вземали насериозно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затвори скритото съдържание
преди 11 часа, RagnerBG написа:

Време е да престанеш с наглите си лъжи и плоска пропаганда. Нищо от написаното не е вярно и си хващан много пъти в лъжи по тези въпроси, но не ти пука, продължаваш да плямпаш като папагал, едно и също и все клевети и лъжи. Дори няма да задълбавам, че пак ще пишем едно и също и след време ти пак ще изнаглееш и ще напишеш същите манипулации. Дори имаш наглоста след време да твърдиш, че това, или онова, за което продължаваш да лъжеш и някой ти обърне внимание, вече "сме" го били дъвкаи някъде си в минало време. Като си наясно, че никой няма да ти чете старите постове, как си оборван и хващан по бели гащи с глупостите на клубзъ и топфейк. Не знам през какви периоди преминаваш, обаче има моменти, в които си крайно нетърпим. Познат ми е моделът на интернет троленето, като отдушник за лични драми и емоции, обаче поне не пиши пълни лъжи и цинизми, с цел единствено да дразниш.

преди 9 часа, Lumberman написа:

Остава сега да се надяваш да му стане съвестно и да те послуша? Миро, на тебе съвестта не бяха ли ти я "отстранили с операция" преди време? Или викаш отворили и не я намерили? Как не ти омръзва, не ти ли е обидно така да продължаваш с тия простотии? Предполагам огледало още не си си купил. Е и аз няма да ти взема, щото ти не искаш да се видиш на какво си заприличал... Или може би знаеш, но така си се харесваш?

Класика в жанра. То дори някой да му извади конкретния разговор, тоя най-нагло ще отрече очевидното или ако не иска съвсем да си плюе по сурата, ще се изпари за известно време без да отговаря. Ако питате мене - НЕчовек! Сам си го избира. И после що другите се отнасяли с него по такъв "нечовешки" начин? Не може един човек да си напише на челото: "Аз съм лъжец и мошеник" и на всяка крачка да го хващат в измами, и после да се сърди, че хората не му вярвали и не го вземали насериозно.

бла бла ... Начесахте ли си крастата, отпушихте ли си емоциите  ? :) 

Нещо по темата , рзлично от измишльотини и простотия ? И да, радвам се че всичко написано си стои. А не "ви се рови" защото винаги сте били тотално смачкани и нямате гртам аргументи за вашите лъжи.

преди 13 часа, attj написа:

Това е ясно на целия свят.  

Радвам се че наистина на целия свят  им е ясно за какво става въпрос. И това е именно което аз казвам ,  а не доказано фейковата  раша-пропаганда.

преди 13 часа, attj написа:

та поне една написана истина да имаше тук

Радвам се че обръщаш внимание че нямам нито една лъжа казана. :)

И не, никой не ме е упълновмощавал да съм говорител на когото и било. Говоря си единствено и само от моя лична позиция и разбирания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

""Говоря си единствено и само от моя лична позиция и разбирания.""  Миро, тогава си безкрайно много в лични заблуди - щом резултатът е страдания, бедност и мизерия за обикновените хора в Украйна.    Всички спорове между украинци и руснаци трябваше да се решат по мирен път - Украйна да се федерализира - с представяне на автономия на Донбас.    АТО и последвалата война са заради малоумник като Турчинов - той е пряко виновен и отговорен пред близките на пострадалите 60 000 славяни в Украйна.  Скоро може и да го осъдят на смърт - при промяна на политическата обстановка в Държавата- ако не е успял своевременно да избяга някъде.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога руснаците не са имали проблеми, че да искат федерализация. Всъщност, Крим както знаеш бе доста по независим отколкото е сега. Парадокс а ? :)

Свалиха Янукович , и това бе използвано от рашистката пропаганда за вкарване на войски в Крим и Донбас.

За Крим си признаха една година покъсно.. .  За Донбас също с половин уста, въреки че е очевидно.

И ние сменяме правителства и управление, и това не е никакъв повод за цепене на дуържавата.

тъпо е да се помисли дори .

За хилядите жертви , отговорност носи не страната на която и натресоха изкуствено този конфликт, а изцяло Путлер и неговата шайка.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за бандеровското малоумие в Украйна пак ли някои други са виновни!?  Кои и защо натресоха подобен идиотизъм?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е "идиотизъм"  и "малоумие" ??

Кой им го е "натресъл" ?

Смениха про-руския път с про-европейски. На Путлер не му хареса и вкара войски :)

Икономическите , финансови проблеми, корупцията и т.н. не са се излюпили с Майдана. Та именно че Майдана бе точно за таквиа реформи.

Улисани в плюене, забравяте че Майдана  бе именно за реформи и срещу корупцията и беззаконието !

ама нормално.. така се измества акцента на всичко позитивно. В главите ви пропагандата натика са само "бандеровци укропитеци, ядящи руски деца" :)

пп

И малко "лятно настроение" от Крим.

Препълнени плажове  :

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малоумни идиоти обикновено са без реална представа на какъв път се намират - те не умеят да се замислят достатъчно .   Миро, каква е разликата между преврата на Майдана и преврата на болшевиките през 1917 година?  И защо при уж големите революционери все е пълно с малоумни идиоти?   Степан Бандера национален герой на Украйна ли е?   Чак да ти стане жал за такава държава...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Saad David How is life there in Donetck dear ?
Управление
Svietlana  NowickaSvietlana Nowicka Нормальная жизнь в Донецке, если бы еще Украина не обстреливала нас каждый день, вообще бы все хорошо бы было

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе... мирните шахтьори с кирките ги обстрелват злие укри... :)

Ето една добра новина - в България посрещаме поредните бойци, пострадали от "мирните шахтьори"  по програмата за рехабилитация на участниците в натрапената от РФ , война

и

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-ramkah-trastovogo-fondu-nato-u-bolgariyu-na-reabilitaciyu-vidpravlyayetsya-grupa-z-10-travmovanih-uchasnikiv-bojovih-dij-na-shodi-ukrayini

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се. Ние тук посрещнахме умерените терористи от Сирия и продаваме оръжия на Ислямска Държава, та няма да посрещнем няколко от тия. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С малката разлика че това са украински военни на държавна служба, пострадали при защита на Родината си  от  външен агресор. :)

Същото като да защитаваш границите на България, ако някой си науми да вкара "необозначен  аскер" и да го предсставя за мирни шивачки от Кърджали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, няма проблеми, аз съм солидарен с тях и теб, но ти държиш да се доизкажеш. Сега ще те докладвам за насаждане на сепаратизъм и тероризъм. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето не "насаждам" а говоря как трябва да се осъжда и недопуска това. И да се приветстват такива хора, защитаващи Родината си.

:)

Защо ти обаче ги поставяш в една графа с някакви терористи и ИД,  идея си нямам. Не ми приличаш да си много "солидарен" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Оф, човече, спри се, пак повтаряш едни и същи глупости, дето ги оборвахме ли, оборвахме, ама ти си следваш една партийна линия. И това манипулирано видео горе, какво трябва да докаже, според теб, освен, че е поредният грантов фейк? В препоръчаните видеа под него, истинската обстановка по плажовете в Крим, не снимано в 5 сутринта, да сглобим фейкът. Дори няма нужда да се напъвам с търсачките, то си излиза на твоето фейк видео:

Ти не беше ли някъде от Бургас? Колко са ви пълни плажовете по това време?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

И да се приветстват такива хора, защитаващи Родината си.

УССР не е родина само на галичевите обезродени руснаци, наречени у-краинци (от покрайнините), а е просто една изкуствена държава, с много народности, като руското преобладава. След Майдановият преврат, ЦРУ се опита да наложи на една голяма част от населението на Украйна, политика, строй и конфронтация с Русия, която те не желаят. Хора защитаващи родината си, са населението на Донбас, Крим, Одеска област, а който им праща армия от наборници, които изобщо си нямат на идея какво правят там, плюс фашизоидни, престъпни паравоенни, да избиват мирни жители, да палят хора и рушат инфраструктура, какво защитава такъв агресор, че и метежник? Пак ще ни караш да дъвкаме едно и също, скаран си с международното право, с историята и с политиката като цяло. Безсмислено е изобщо да те чете човек, защото си като латерна - едно и също.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, RagnerBG написа:

скаран си с международното право, с историята и с политиката като цяло. Безсмислено е изобщо да те чете човек, защото си като латерна - едно и също

Странно. Същото бих казал за теб.

С тази разлика че твърденията ти нямат нищо общо  с "международното право" . Както и цялата рашистка пропаганда и лъжи за Донбас .

Днес даже  празник било .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Донбас е населен  с руснаци - ама за Миро те са върли терористи-путинисти.  Защото не приемат Бандера за герой.   Какво още да му обясняваме на нашенеца?  Та той е невъзприемащ нищо в повече бандеровски папагал.  Няма смисъл.С години мечтая за първи истини от наш Миро и се надявам да не са много смешни като всичките му лъжи.   Тази надежда ме крепи да продължаваме и още да си спорим...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, толкова е подходящо за укропитеците, че като го видях, веднага го запазих. Направо паднах! Колко находчиво, колко истинско, браво русначета, мачкайте кухарите!!!

1439432200_.jpeg.2850038ebf0bbd87a217d39c41d6f242.jpeg

Хаааа - Ха - Ха!!! :lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.