Премини към съдържанието
Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

Вместо да осигурят условия за спазване на споразуменията от Минск, в Киев пак с глупости се занимават   https://news.bg/int-politics/ukrayna-vavede-zatvor-za-rusnatsite-narushiteli-na-granitsata.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то пресичането незаконно на граници извън ГКПП  и/или с фалшиви документи винаги си е било ... незаконно :) :)

Странно е някой да нарича това "глупост" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е истината, но едва ли ще и се даде голяма гласност. Все пак е хубаво да знаеш, че и там има ХОРА.

1544736333_.jpeg.d0d7d6b0b74af464a79bf416a4cf2464.jpeg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Ми то пресичането незаконно на граници извън ГКПП  и/или с фалшиви документи винаги си е било ... незаконно :) :)

Странно е някой да нарича това "глупост" .

Глупаво е да се поставят невъзможни за изпълнение задачи - вместо задачите да са реалистично изпълними.  Границата на Донбас  с Русия е извън контрола на Киев. Тези им решения са без практическа стойност.   Миро, сивите клетки ли не ти достигат!?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, attj написа:

Границата на Донбас  с Русия е извън контрола на Киев.

A !  Ето за това говорим Е именно де. Благодаря за признанието :)

Това междувпрочем, е първото условие на минските споразумения за които призовават агресора да спазва. Да  оттеглят рашистките си подразделения и да върнат конрола на украинците върху границата си.

До тогава, РФ остава поддръжник на терора и на статуквото на беззаконие и бандитски произвол в измислените ЛДНР. Всъщност, то това е и пряко доказателство за това което отричат путинистите - че нямат нищо общо , "че тях ги няма там "  бла бла бла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бунтовниците няма да се разоръжат при липса на амнистия.  Те си контролират границата с РФ...    Наш Миро е бла бла бла...   Бандеровците очакват много неща да им паднат като от небето...    Докато чакат ... току-виж  и Полша напуснала ЕС...    ЕС  може да се разпадне - къде тогава ще ходи Киев?   Може заблудени русенци да се разходят до Ямбол   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Песента е хубава, но първо - не виждам нищо общо с бандеровци и руснаци, второ - очевидно във фабриката за тролове  не знаете че някои канали не са  с добър рейтинг при интелигентните българи :) Затова и се излагате с такъв малоумен копипейст от гугъл

Трето ... кой е на смяна женксия ти или мъжки профил ? :laughing5:

пп

И още малко нфо за автокефалията на украинската църква  :

https://www.faktor.bg/bg/articles/novini/balgariya/k-yanakiev-moskovskata-patriarshiya-si-e-prisvoila-ukrainskite-zemi-prof-kalin-yanakievi-upravlyavala-bez-da-imat-pravo-za-tova?fbclid=IwAR0t8klOK58c_tExfR8uno_rIpnpZ4ErQ-eaeiEVMlYIaprlxkXiJowAR1k

с видео

https://www.bnt.bg/bg/a/razdort-v-pravoslavieto-komentar-na-prof-kalin-yanakiev

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сякаш някой се интересува какво виждат бандеровци...   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е българско предаване .

Ама на страха очите са големи са казали хората. Някои психари виждат във всичко и навсякъде само бандеровци :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Това е българско предаване .

Ама на страха очите са големи са казали хората. Някои психари виждат във всичко и навсякъде само бандеровци :) :)

И кога ще дадат амнистия на опълченците?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои опълченци ?

Тия дето Гиркин , военния ви министър на терористите , от 4 млн население не може да събере 1 000 "опълченеца" :) :) :)

Освен че съм ти повтарял 1001 пъти, и много добре знаеш има програма "вернись домой" за амнистия на такива.

Но преди всякаква манистия, РФ е длъжна да предаде контрола на украинската граница и да изтегли кадровите си подразделения и наемници.

Според минските споразумения разбира се.

Нещо не разбрах мнението ти за българското предаване  и обясненията за автокефалията ?

А да.. сетих се.. тролиш си от фабриката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Глава Института национальной памяти Украины Владимир Вятрович заявил о необходимости "быстро и решительно" проводить декоммунизацию в Крыму и Донбассе.

:popcorn2:

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, nikssi написа:

:popcorn2:

Бандеровизация?!   Бъдещето на тези райони е да са в Руската Федерация - пък там фашисткото мислене го очаква  унищожение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Президент Франции Эмманюэль Макрон и канцлер ФРГ Ангела Меркель назвали выборы в самопровозглашенных Донецкой и Луганской народных республиках «ударом суверенитету и территориальной целостности Украины» (цитата по AFP). По словам лидеров двух стран эти выборы являются «незаконными».

https://www.kommersant.ru/doc/3797662#id1670980

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Ееее не може да не е на руски. :popcorn2:

Цитат

Канцлерът на Германия Ангела Меркел и президентът на Франция Емануел Макрон определиха общите избори в контролираните от сепаратистите райони на Украйна, които приключиха в неделя вечерта, като "незаконни и нелегитимни", предава АФП.

„Така наречените избори подкопават териториалната цялост на суверенна Украйна“,

отбелязаха двамата лидери в общо изявление след края на срещата с президента на Украйна Петро Порошенко.

Има български медии. Или опорките ти ги спускат на руски ? Сега се питам ако пак те нареча русенски селянин дали пак ще ме накажат... :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, nikssi написа:

Ееее не може да не е на руски. :popcorn2:

Има български медии. Или опорките ти ги спускат на руски ? Сега се питам ако пак те нареча русенски селянин дали пак ще ме накажат... :lol6:

Именно поради обвиненията и неистов рев и истерия в темата за "бандеровци" , хунти и подони простотии, се аргументирам в повечето случаи от рашистки  медии.

Няма по голямо удоволствие да навра на някои фейк пропагандатори собствения им член с който парадират :)

Ако бе попитал за превод, щях да ти синтезирам  набързо. Няма проблем.  :)

Благодаря и за българския източник. / който не си посочил/

преди 56 минути, nikssi написа:

Или опорките ти ги спускат на руски ?

Е точно тук е нонсенса. Няма как изявен "бандеровец"  за какъвто ме  мислят някои, да цитирам рашистки източници , нали :)

пп

Негтивна реакция и от САЩ

Цитат

«Вчерашние незаконные процессы были попыткой Москвы институционализировать своих донбасских ставленников из так называемых Донецкой и Луганской народных республик. США продолжат вводить санкции по Украине против России до тех пор, пока Москва в полной мере не выполнит Минские соглашения и не вернет контроль над Крымом Украине»,— приводит ТАСС слова руководителя пресс-службы ведомства Хизер Науэрт.

https://www.kommersant.ru/doc/3798153

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Благодаря и за българския източник. / който не си посочил/

Да не те е баннал Гоги бре Мирко? 

https://www.google.bg/search?q=анцлерът+на+Германия+Ангела+Меркел+и+президентът+на+Франция+Емануел+Макрон+определиха+общите+избори+в+контролираните+от+сепаратистите+райони+на+Украйна%2C+които+приключиха+в+неделя+вечерта%2C+като+"незаконни+и+нелегитимни"%2C+предава+АФП.+„Така+наречените+избори+подкопават+териториалната+цялост+на+суверенна+Украйна“%2C+отбелязаха+двамата+лидери+в+общо+изявление+след+края+на+срещата+с+президента+на+Украйна+Петро+Порошенко.&oq=анцлерът+на+Германия+Ангела+Меркел+и+президентът+на+Франция+Емануел+Макрон+определиха+общите+избори+в+контролираните+от+сепаратистите+райони+на+Украйна%2C+които+приключиха+в+неделя+вечерта%2C+като+"незаконни+и+нелегитимни"%2C+предава+АФП.++„Така+наречените+избори+подкопават+териториалната+цялост+на+суверенна+Украйна“%2C++отбелязаха+двамата+лидери+в+общо+изявление+след+края+на+срещата+с+президента+на+Украйна+Петро+Порошенко.&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, nikssi написа:

Да не те е баннал Гоги бре Мирко? 

НЕ съм казал че няма такава новина или че не съм намерил, а че не си посочил. Даже ти и благодарих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Крим , нали ? Едва ли се усещаш как тази "новина" играе в твой негатив и за осиране /отново/ на рашистката пропаганда.

Както и други са казвали, не Украйна, а РФ отряза Крим от Украйна. Чрез военни методи и операции . Описано от самия Путлер как е станало.

Отрязани включиелно и за  такива ресурси.

Нали Крим ИСТОРИЧЕСКИ е руски бре :) Как така ИСТОРИЧЕСКИ не може да се снабдява с вода ??? Какво е това "исконно право " върху Крим, след като няма никакви доказателства да е част от РФ ???

Как така, едва сега ревете за вода , ток и т.н.. как така е "исконна руска земля" след като дори няма връзка с РФ ?? И едва сега бе построена връзка чрез прословутия Кримски мост ?

Къде е историята тук ? :)

Ми доказахте отново нещо толкова простичко - Никога не еимало такова "исконно историческо право " . Тепърва трябва да се " ИЗМИСЛЯ"  защо и как Крим да бъде приобщен към рашистите.

Блаодаря ти отново за този жокер :)

Между другото , според рашистктие власти, нямало  проблем :

http://news.allcrimea.net/news/2018/9/12/v-rossii-schitajut-chto-v-krymu-polno-vody-107810/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, miro20 написа:

Става въпрос за Крим , нали ? Едва ли се усещаш как тази "новина" играе в твой негатив и за осиране /отново/ на рашистката пропаганда.

Блаодаря ти отново за този жокер :)

Миро, вземи си опресни познанията по география -защото Херсон е в Украйна и не е в Крим. Там, както и в цяла Новорусия,  живеят много руснаци.   Поразгледай ги тези напоителни канали.  Бандеровската пропаганда и да иска не може да намери по-смешен жокер от теб.    Аз и не очаквам нещо разумно от празноглавците в Киев, както и oт теб, Миро. И не зная дали някога и кога ще Ви дойде акъла...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да лгедам канали. Това което виждам е цялостна интеграция  на Крим към Украйна, както си е било винаги. Единствено сега се посрои великия мост, за да има все пак някаква връзка с "матушка РФ" .

КАкви са тия "исконно руски земи" с които чак ега се направи връзка, които и канали и електроенергия и др вид връзки  е нямало ? :)

Да ти го кажа  в прав текст, защото очевидно не разбираш  че и с твоите думи потвърждаваш това което аз казвам - Просто Крим е превзет и анексиран чрез военни методи и няма абсолютно никакви "исторически" нито икономически връзки с РФ.Исторически ако пак искаш си припомни историята, Крим е изкуствено заселван с етнически руснаци едва пак в близките години. В Крим руски крак не е имало .Все едно както нашите кърджалийски турци. Труски крак в българските земи никога не е имало, а са преселени по време на турското робство. И  само идиот би твърдял че те са там "исконна турска земя".

Няма да споменавам и депортациите на съветската власт спрямо  кримското население  които са оформили сегашния етнически профил там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одеса, Херсон,  Мариупол  и останалите в източна Украйна  също са с рускоезично население...   Е, Миро е на мнение да ги задържат насила в  бандеровската Украйна ...  Как да се случи това?  Утре е нова автономия за тях в Украйна, после е присъединяване към Руската Федерация - и то благодарение на идиотизми на такива като Турчинов и Потрошенко...  Наш Миро ги рекламира и хвали папагаловидно  украинските нацисти, но му е невъзможно да намери още по-заблудени хора и от себе си...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.