Премини към съдържанието
Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

Миро нямал никакви лъжи и според същия наш съвсем  побъркал се сънародник    Степан Бандера е национален герой на единните в Украйна - украинци, руснаци, поляци, евреи, унгарци, румънци, българи... При такова единство - Миро да си бе намерил една красива  украинка за съпруга, вместо да блее баири и само глупости да пише.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво им е на рускините ? :)

"уважавал" съм и рускини и украинки . С най добри впечатления. Мен ти обаче не ме интересуваш , защото освен от тролската ви фабрика, никъде не излизате :laughing5: Реви си там в ъгъла и завиждай :)

Това обаче не дава отговор  на поставените от мен въпроси по назад.

Имаш ли отговор защо нямате доброволци за рашистките войски и защо над 2/3-ти от хората бягат при хунтата и "бандеровците" ? а ?  :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти завиждам за украинки и рускини?  Да си рева в ъгъла и да завиждам?  Е, защо да правя така?   На мен ми е невъзможно да съм шматка-лъжец -глупак  като Миро....Красивите славянки си гледат живота и нашенски глупак като Миро за нищо не им е притрябвал...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ти тоз Миро :)  Познати тролски похвати.

А отговори на тези толкова простички въпроси по темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Остави ти тоз Миро :)  Познати тролски похвати.

А отговори на тези толкова простички въпроси по темата ?

Кое е просто?  Защо едните в Киев имат право да се бунтуват - а в Донбас другите нямат такива права? Дори ги обявиха за терористи.  Подобни събития се оказаха много сложни за бандеровските малоумници.    Тези хора нямат място в НАТО и в ЕС.   Очаквам тази година в Украйна да не се гласува за тях и Потрошенковците да изгубят власта.  Пък наш Миро да ходи да се надлъгва с народа в западна Украйна - само там някой за нещо може и да му повярва.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NEY написа:

Кое е просто?  Защо едните в Киев имат право да се бунтуват - а в Донбас другите нямат такива права? Дори ги обявиха за терористи.  Подобни събития се оказаха много сложни за бандеровските малоумници.

Ето ти пак се правиш на неразбрала въпросите. Аз те питам - как след като волята на народа , изразена по  възможно най ясния критерий - къде бягат бежанците / а това е 2/3-ти в Украйна/ , след като волята е да остават в Украйна, за какви бунтове говориш ?

Втория въпрос също еднозначно и красноречиво  показателен - военния ви министър терорист Гиркин не може от 4 млннаселение 1 000 доброволеца да намери. И се оплаква  разочарован .

Извода  бе ясен от началото на военните действия , когато маскираните изроди с гееоргиевски лентички почнаха да превземат градче след градче... че войната бе  изкуствено вкарана в Украйна от рашистките военнни и служби.

И няма нищо общо с волята на народа , който въобще не е искал да се бунтува или нещо такова.

Но с тези два прости въпроса извода е повече от 101 % доказан.

Кокото и да ми плямпаш за "разбунтували се руснаци , извода е ясен - и защо бягат в Украйна от "рашисткия мир"  , и защо не могат да намерат шепа доброволеца да се сражават за терористите.

Какво още не ти е ясно, не знам :)

преди 1 час, NEY написа:

Очаквам тази година в Украйна да не се гласува за тях и Потрошенковците да изгубят власта.

И  аз нямам нищо против Порошенко да не бъде преизбран .

това обаче по никакъв начин няма да промени патриотизма на украинците, защитаващи Родината си от външен агресор.

Ще изберат друг президент, както си избраха ново правителство, нова Рада, даже ги смениха , размениха и т.н.. Все демократични процеси .

И тези процеси по никакъв начин не промениха  нещата на Донбас.

Ти какво очакваш като "падне" Порошенко ? ?  Украйна направо да подаде декларация за присъединяване към РФ ли ??? :laughing5:

Нищо няма да се промени, ще си вървят по трънливия път на реформи и борба с корупции и т.н.. а РФ ще си остане с несменямия си сатрап-диктатор и ще реве "колко е зле Украйна" , за да не си гледа собствените проблеми  :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Какво още не ти е ясно, не знам :)

това обаче по никакъв начин няма да промени патриотизма на украинците, защитаващи Родината си от външен агресор.

Украинската армия е неспособна да се справи с около 35 000 руснаци опълченци от Донбас  -те не са външен агресор. Родени са в измислената по време на СССР държава  и кръстена като Украйна. На теб съвсем нищо не ти е ясно. Съветските Ленин, Сталин, Хрусчов и Брежнев са причина да я има тази странна държава - защото същата можеше и въобще да я няма...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво им е на рускините ?
"уважавал" съм и рускини и украинки . С най добри впечатления. Мен ти обаче не ме интересуваш , защото освен от тролската ви фабрика, никъде не излизате :laughing5: Реви си там в ъгъла и завиждай

Като те знаем, някои бая отчаяни са били тези. Завалиите.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, NEY написа:

Родени са в измислената по време на СССР държава  и кръстена като Украйна. На теб съвсем нищо не ти е ясно. Съветските Ленин, Сталин, Хрусчов и Брежнев са причина да я има тази странна държава - защото същата можеше и въобще да я няма...

Родени са точно там да. И   над 2/3-ти избират да бягат от рашисткия "донбаски"  свят в "измислената"  Украйна.

Що така бре ?

Не трябваше ли 99 % да бягат в "матушка Россия" ?? А ? :) :)

За 4- ти път ти посавям въпросите  от които бягаш като дявло от тамян :)

Огромна част от окупиран Донбас / по точно казано - мижавите 3% / предпочитат да бягат от войната не в матушката, а в Украйна.

- От 4 млн население, терориста Гиркин /който не е от Донбас, а пратен от Крим да прави война , кадрови руски ГРУшник/  не може да намели шепа опълченци доброволци .

Що така ?

Мен може много неща да не са ми ясни, но говоря с ФАКТИ .

Ти с измислици и тролски опорки от петербургската фабрика за тролове . :)  Сори , не вървиш .

преди 1 час, Тoни написа:

Като те знаем, някои бая отчаяни са били тези. Завалиите.

Както знаем, всички са искали да бягато от "процъфтяващия СССР" .

Прав си да :)

И сега искат да бягат.

Защо ли ? :)

Що не пробваш  с твоя " LYA-L29 с помощта на Tapatalk"  да  просперираш в сегашна РФ ?

:)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амии, нещо не мога да те разбера. Пиян ли си?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

бягато от "роцъфтяващия СССР" .

:D  Мирко роцъфтяващия...

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

Амии, нещо не мога да те разбера. Пиян ли си? 

Уплаши се  а ? :) така е. няма как да просперираш в РФ с "моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това можах - това си купих. Не знам какъв ти е проблема с телефона ми, но ти препоръчвам да не пиеш сам в къщи.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Тoни написа:

Това можах - това си купих. Не знам какъв ти е проблема с телефона ми, но ти препоръчвам да не пиеш сам в къщи. emoji23.png

Радвам се за теб бре. Въпроса ми бе дали с помощта на РФ или не.

Щото такива като теб много обичат да милеят з анещо което не са, и да плюят това което са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам. Няма нищо общо РФ с моя телефон. С помощта на другаря Си ще да е.

Препоръчвам ти зелева чорба с люта чушка.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другаря Си продава. На всеки който има възможност.

Аз те питах нещо съвсем друго  ... Благодарение на кого имаш тази възможност. На РФ ли ? :)

преди 6 минути, Тoни написа:

Няма нищо общо РФ с моя телефон

Радвам се.

Наистина.

След кето вземи помедитирай над това което казах :

Цитат

Щото такива като теб много обичат да милеят з анещо което не са, и да плюят това което са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това е голямо постижение. Кажи на кого трябва да издигна паметник в двора у нас.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

РАЗУЗНАВАНЕТО НА ФРАНЦИЯ ПРИЗНА: САЩ ИЗЛЪГАХА ЗА РУСКА ВОЕННА НАМЕСА В УКРАЙНА

Даннни от френските специални служби свидетелстват, че Русия никога не е подготвяла военна инвазия в Украйна. Истината винаги рано или късно излиза наяве, но е важно когато и тези, които знаят истината, имат доблестта да я признаят.

Това съобщава «Спутник» във връзка с изявлението на шефа на френското разузнаване генерал Кристоф Гомар, което той направи, пред Народното събрание на страната.

Генералът подчерта, че американското разузнаване, използвайки властта си в НАТО, е дало невярна информация за нахлуването на руската армия в Украйна.

„Проблемът на НАТО е, че американското разузнаване има от решаващо значение в алианса, докато с френските разузнавателни служби се съобразяват в по-малка степен. НАТО заявиха, че руснаците подготвят  нашествие в Украйна, но според френската военна разузнавателна дирекция нищо не потвърждава тази хипотеза», -цитира агенцията думите на генерала.

В същото време френското разузнаване установи с факти, че руската армия не е  подготвяла  нахлуване в Украйна.

„Ние действително установихме, че руснаците не са разполагали командни центрове, или иоргани в тила , включително полеви болници, които биха могли да позволят военно нахлуване»-, каза Гомар.

НАТО многократно обвинява Русия без доказателства за прехвърлянето на военна техника и войници в Украйна. В отговор Русия подчерта, че не е страна по вътрешния украински конфликт, което е прекрасно известно на САЩ.

Ами сега!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, прав е. Газта е политически инструмент. Геополитически даже.

Но не поставя въпроса защо рашистан се опитват след незаконната военна анексия на Крим и дестабилизацията на Донбас, толкова яростно да прекъснат и тази последна зависимост и лост от Украйна , какъвто е газопреносната система и доходи.

Със всякакви начини , без да жалят средства и от север и от юг. Сао и само да  задушат освен физически с военната  агресия , но и  икономически "братята " си.

И да , прав е този във видеото че няма добри хоризонти за Украйна. Само че те ще си сменят и Порошенко, и ново правителство ще си изберат, и нова Рада, и това по никакъв начин няма да промени нещата.

Според вас, рашистите, какво трябва да се лсучи с Украйна за да удовлетвори  амбициите на Путлер , и какво трябва да се лсучи за да спре ежедневната рашистка фейк-кампания срещу "братята" ???

Трябва да върнат олигархичния корумпиран модел на Янукович ли ? Да върнат самия Янукович ? Всъщност, къде е той ? Носят се слухове че са го починали скоропостижно  в руска болница....

И да върнат цензурата, лъжите, да забранят на милиони хора да пътуват и работят в Полша и останалия еС ? ??

Какво трябва да стане ?

преди 13 минути, Джугашвили написа:

Ами сега!!!

Стари спекулации от познати фейкомети като "Спутник " и "нюзфронт"

Това е от 2015г бре :laughing5:

https://novayagazeta.livejournal.com/2981779.html

https://xaxam.livejournal.com/702558.html?thread=11733854#t11733854

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето това ще си остане за мнооого дълго време в паметта на всеки украинец.

Цитат

Сегодня Колокол Памяти ударил 50 раз. В Зале Памяти украинцы отдали дань уважения погибшим в этот день защитникам Донецкого аэропорта. Они погибли из-за подрыва русскими несущих конструкций остатков терминала, так как были не в состоянии взять их штурмом. Смогли взорвать только потому, что перед этим выпросили разрешение у киборгов забрать свои трупы и раненых, валявшихся там при предыдущих провалившихся попытках штурма. Российские оккупанты взорвали остатки здания, привычно показав полное отсутствие чести, и очередной раз показав чего стоит их "слово офицера". Привычно бросив погибать при взрыве своих раненых. Кто вспомнит о более чем двух тысячах штук пушечного российского мяса, сдохшего при штурмах ДАПа за 242 дня активной обороны терминалов? Кто вспомнит про российскую регулярную пехоту, десантников, кадыровцев, всех этих бригад ГРУ, спецназах разных мастей, включая супер-пупер Вымпел, который размазали в тонкий слой на взлетке и в терминалах бывшие украинские учителя, слесаря, менеджеры и айтишники? Тем более, кто вспомнит про предателей и пособников оккупантов из разных банд типа "Сомали" под предводительством сдохших Гиви и Моторолы? Кто вспомнит, что это сборище бандитов не раз планировали расформировать, так как из сотен личного состава оставались крохи - остальные валялись на территории ДАП? Никто и никогда не вспомнит.

Мы же - помним. Каждый из наших погибших воинов в этой войне в Зале Памяти. Каждый день почетный караул отдает дань уважения отдавшим свою жизнь за нашу свободу. Каждый желающий может присоединится и почтить погибших, вход в Зал Памяти свободный. Есть ли что-то подобное в стране-оккупанте? Ответ очевиден - нет и никогда не будет. В этом и главное отличие между нами.

https://enigma.ua/articles/segodnya_kolokol_pamyati_udaril_50_raz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам на Миро докато му дойде акъла да гледа и да плаче   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NEY написа:

Предлагам на Миро докато му дойде акъла да гледа и да плаче   

Така му сипваш в паничката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо по темата ?

хех.. разбирам.. Когато фактите говорят, троловете реват и гледат клипчета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Така му сипваш в паничката. 

Няма паничка наш Миро ....   Той нищо няма - ни акъл, ни украинки....   Май се престарава горкия само заради спорта с алкохола....  Но и това е само до време.  Пък мен много клипчета ме кефят и това ме прави трол!?   И щом ми е кеф -  що да не съм трол?    Мирко за себе си да умува докъде се е докарал....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.